Stowarzyszenie Unisław Team - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Kalendarium

02

10-2014

czwartek

03

10-2014

piątek

04

10-2014

sobota

05

10-2014

niedziela

UNISŁAW TEAM PBDI - UNIKAT OSIEK - 18:00

06

10-2014

pon.

07

10-2014

wtorek

08

10-2014

środa

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 2 gości

dzisiaj: 149, wczoraj: 261
ogółem: 144 739

statystyki szczegółowe

Wydarzenia

ZOSTALIŚMY GOSPODARZEM FINAŁÓW MMP U-20

  • autor: jerry2siemka, 2014-07-22 14:47

                                          

                                 Gospodarze MMP w sezonie 2014/2015r

 

                                                  MMP 2014/2015r

 

Komisja Futsalu i Piłki Plażowej przy PZPN wyznaczyła gospodarzy turniejów finałowych Młodzieżowych Mistrzostw Ploski w sezonie 2014/2015r.

 

MMP U-14  Helios Białystok.

MMP U-16 TAF Toruń.

MMP U-18 Futsal Pawłowice.

MMP U-20 Unisław Team PBDI


Aktualności

ZACZYNAMY SEZON 2014/15 W I LIDZE FUTSALU !

  • autor: jerry2siemka, 2014-09-24 09:34

W SOBOTĘ 27.09.2014R. O GODZ.18.00 ZACZYNAMY ROZGRYWKI W I LIDZE FUTSALU ( gr. północna ) PIERWSZY MECZ ROZEGRAMY NA WYJEŻDZIE Z DRUŻYNĄ Z LUBAWY KS CONSTRACT LUBAWA. TRZYMAJCIE KCIUKI !!!

 

NABÓR DO DRUŻYN MŁODZIEŻOWYCH

  • autor: jerry2siemka, 2014-09-18 09:31

KOMUNIKAT

STOWARZYSZENIE UNISŁAW TEAM PBDI  WYSTĘPUJĄCY W I LIDZE FUTSALU ( PIŁKA NOŻNA HALOWA )

  OGŁASZA NABÓR CHŁOPCÓW Z ROCZNIKA 2003, 2004, 2005.

TRENINGI - W PONIEDZIAŁKI NA HALI SPORTOWEJ W UNISŁAWIU       OD GODZ. 17.30 DO 18.30.

KONTAKT - TEL. 509809370 LUB 667833520

ZAPRASZAMY !!!


TRENINGI

  • autor: jerry2siemka, 2014-09-18 09:30

TRENINGI;

PONIEDZIAŁEK - 17.30 DO 18.30 U-12 , 18.30 DO 20.00 U-14 

WTOREK - 18.00 DO 20.00 SENIORZY

ŚRODA - 18.00 DO 20.00 U-14

CZWARTEK - 18.00 DO 20.00 SENIORZY


TERMINARZ- TRAMKARZ I RUNDA

  • autor: jerry2siemka, 2014-09-02 19:23

TERMINARZ;

1KOLEJKA - 09.09.2014 GODZ. 17.30 W LISEWIE.

2KOLEJKA-13.09.2014 GODZ. 11.00 W UNISŁAWIU,

3KOLEJKA -20.09.2014 GODZ.10.00 W UNISŁAWIU,

4KOLEJKA - 27.09.2014 GODZ.10.00 W UNISŁAWIU,

5KOLEJKA-04.10.2014 GODZ.11.00 W CHEŁMŻY,

6KOLEJKA - 12.10.2014 GODZ. 10.00 W CHEŁMNIE,

7KOLEJKA - 18.10.2014 GODZ. 10.00 W UNISŁAWIU,

8KOLEJKA - 26.10.2014 GODZ. 10.00 W ZŁA WIEŚ WIELKA,

9KOLEJKA - 09.11.2014 GODZ. 11.00 W UNISŁAWIU


SPARING U-14 I SENIORÓW

  • autor: jerry2siemka, 2014-08-18 14:18

UT PBDI U-14 ROZEGRAŁ SPARING Z RED DRAGONS PNIEWY U-16.ZAGRANO 2 X 25min .

! POŁOWA  4-1 DLA RED DRAGONS

!! POŁOWA 2-1 DLA RED DRAGONS.

SENIORZY ROZEGRALI SPARING Z RED DRAGONS PNIEWY. ZAGRANO 2 X 35min

! POŁOWA 5-4 DLA SMOKÓW.

!! POŁOWA 9-1 DLA SMOKÓW.


PIERWSZY SPARING ZA NAMI !!!

  • autor: jerry2siemka, 2014-08-14 09:34

W niedzielę 10.08. 0 godz.16.00 rozegralismy pierwszy mecz kontrolny z Red Devils Chojnice.

Zagralismy 2 x 30min.- I połowa 4 -1 dla Red Devils

                                  II połowa 3-3

                                  wynik 7 -4 dla drużyny z Chojnic.


WAŻNE - NABÓR DO DRUŻYN MŁODZIEŻOWYCH !!!

  • autor: jerry2siemka, 2014-07-25 16:16

STOWARZYSZENIE UNISŁAW TEAM PBDI  OGŁASZA NABÓR DO DRUŻYN MŁODZIEŻOWYCH.

W KATEGORIACH WIEKOWYCH; U-14 , U-16 , U-18 i U-20.

CHĘTNYCH PROSIMY O KONTAKT TEL. 509809370, 667833520.

ZAPRASZAMY !!!


LICENCJA PRZYZNANA !!!

  • autor: jerry2siemka, 2014-07-17 13:36

W dniu 16 lipca 2014r. Komisja ds. Licencji Klubowych PZPN przyznała licencję nr.22 Stowarzyszeniu Unisław Team na sezon rozgrywkowy 2014/2015 upoważniającą do uczestnictwa w rozgrywkach I Ligi Futsalu.


Archiwum aktualności


Najnowsza galeria

Sparingi
Ładowanie...

Reklama

Zegar

Najbliższe spotkanie

UNISŁAW TEAM PBDI   UNIKAT OSIEK
2014-10-05, 18:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 2
UNISŁAW TEAM PBDI - UNIKAT OSIEK
KS GNIEZNO - POLITECHNIKA GDAŃSKA
MOKS BIAŁYSTOK - AZS UW WARSZAWA
MELWEE ŁÓDŻ - ELHURT - ELMET HELIOS BIAŁYSTOK
KS CONSTRACT LUBAWA - FOOTBALL CLUB TORUŃ

Wyniki

Ostatnia kolejka 1
KS CONSTRACT LUBAWA 1:1 UNISŁAW TEAM PBDI
FOOTBALL CLUB TORUŃ 6:0 MELWEE ŁÓDŻ
ELHURT - ELMET HELIOS BIAŁYSTOK 2:1 MOKS BIAŁYSTOK
AZS UW WARSZAWA 2:3 KS GNIEZNO
POLITECHNIKA GDAŃSKA 4:1 UNIKAT OSIEK