Stowarzyszenie Unisław Team - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Kalendarium

22

12-2014

pon.

23

12-2014

wtorek

24

12-2014

środa

25

12-2014

czwartek

26

12-2014

piątek

27

12-2014

sobota

28

12-2014

niedziela

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 2 gości

dzisiaj: 61, wczoraj: 457
ogółem: 166 746

statystyki szczegółowe

Wydarzenia

ZOSTALIŚMY GOSPODARZEM FINAŁÓW MMP U-20

  • autor: jerry2siemka, 2014-07-22 14:47

                                          

                                 Gospodarze MMP w sezonie 2014/2015r

 

                                                  MMP 2014/2015r

 

Komisja Futsalu i Piłki Plażowej przy PZPN wyznaczyła gospodarzy turniejów finałowych Młodzieżowych Mistrzostw Ploski w sezonie 2014/2015r.

 

MMP U-14  Helios Białystok.

MMP U-16 TAF Toruń.

MMP U-18 Futsal Pawłowice.

MMP U-20 Unisław Team PBDI

 

NOCLEGI;

CENTRUM WYMIANY MŁODZIEŻY - TEL.531314422 

GOSP.AGROTURYSTYCZNE ZACISZE - TEL.52 3816004, 694523958

GOSP. AGROTURYSTYCZNE IRENA I JERZY TOMKIEWICZ - TEL. 52 3816152, 509925876

GOSP.EKOAGROTURYSTYCZNE " PACHOTÓWKO " - TEL. 52 3816431 , 796066518

JEST MOŻLIWOŚĆ NOCLEGU NA HALI SPORTOWEJ OK. 45 OSÓB - TEL.503133091

PAŁAC OSTROMECKO - 52 3646411

STANICA WODNA JANOWO- 523215000

GOSCINIEC POD RÓZĄ -56 6921055

SPECJALNY OSRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY - 56 6861670

 

WYZYWIENIE- https://www.facebook.com/pages/Klub-Magazyn/476368509064073

-Klub Magazyn

ul. Parkowa 19

86-260 Unisław
tel. 601 160 367

Aktualności

FINAŁY MMP U-20 NA ŻYWO W KPSport.pl

  • autor: jerry2siemka, 2014-12-18 07:26



Zapraszamy do oglądania wydarzeń sportowych w telewizji internetowej KP Sport - transmitującej widowiska sportowe z całej Polski. Już w najbliższy weekend (19-21 grudnia 2014 r.)  pokażemy na żywo Finał Młodzieżowych Mistrzostw Polski U20 
w futsalu UNISŁAW 2014.

Stąd zachęcamy wszystkich chętnych, którzy nie będą mogli przybyć na turniej do Unisławia, aby oglądali go w internecie. Mam nadzieję, że informację tą dodacie u siebie na serwis internetowy lub przekażecie ją dalej w innej formie, aby umożliwić jak największej liczbie kibiców możliwość śledzenia poczynań swojego ulubionego zespołu !

Plan gier:

PIĄTEK

13:00  Junior Hurtap Łęczyca - Wisła Krakbet Kraków

13:50  Clearex Chorzów - Constract Lubawa

14:40  BSF Bochnia - Red Dragons Pniewy

15:30   Rekord Bielsko Biała - Mściwoj Kartuzy

16:40  GKS Futsal Tychy - UMCS Lublin

17:30   MKF Solne Miasto Wieliczka - TAF Toruń

18:20  Gwiazda Ruda Śląska - CityZen Poznań

19:10  Unisław Team PBDI - Góral Tryńcza

SOBOTA

08:30  Junior Hurtap Łęczyca -  Constract Lubawa

09:20  Clearex Chorzów - Wisła Krakbet Kraków

10:10  BSF Bochnia -  Mściwoj Kartuzy

11:00   Rekord Bielsko Biała Red Dragons Pniewy

11:50   GKS Futsal Tychy - TAF Toruń

12:40  MKF Solne Miasto Wieliczka - UMCS Lublin

13:30  Gwiazda Ruda Śląska - Góral Tryńcza

14:20  Unisław Team PBDI -  CityZen Poznań

15:10   Wisła Krakbet Kraków - Constract Lubawa

16:00   Clearex Chorzów - Junior Hurtap Łęczyca

16:50   Red Dragons Pniewy - Mściwoj Kartuzy

17:40  Rekord Bielsko Biała - BSF Bochnia

18:30  UMCS Lublin - TAF Toruń

19:20  MKF Solne Miasto Wieliczka - GKS Futsal Tychy

20:10  CityZen Poznań - Góral Tryńcza

21:00  Unisław Team PBDI - Gwiazda Ruda Śląska

NIEDZIELA

 ¼ finału godzina 09:00  1A-2B

 ¼ finału godzina 10:00  1B-2A

 ¼ finału godzina 11:00  1C-2D

 ¼ finału godzina 12:00  1D-2C

 ½ finału godzina 13:00   25-27

 ½ finału godzina 14:00   26-28

 o 3 miejsce godzina 15:00

 Finał godzina 16:00

Relacja internetowa dostępna na www.kpsport.pl


HPP w KPSport

  • autor: jerry2siemka, 2014-12-11 10:03

W najbliższą niedzielę (14.12), o godz. 12.00 rozpocznie się Finał Pucharu Polski w Futsalu na szczeblu wojewódzkim. Turniej rozegrany zostanie na hali widowiskowo – sportowej w Unisławiu.

Eliminacje wyłoniły trzy najlepsze zespoły w województwie kujawsko – pomorskim. Wśród nich znalazła się drużyna Unisław Team PBDI, która z rozgrywek wyeliminowała TAF Toruń. W niedzielę do Unisławia przyjadą zespoły Unikatu Osiek i FC Toruń, z którymi unisławianie rywalizują w I Lidze PLF. W ubiegłym roku mistrzem województwa został FC Toruń. Gorąco zapraszamy do kibicowania.

 

Zapraszamy do oglądania wydarzeń sportowych w telewizji internetowej KP Sport - transmitującej widowiska sportowe z całej Polski. Już w najbliższą niedzielę (14 grudnia 2014 r.) od godziny 12:00 pokażemy na żywo turniej finałowy Kujawsko-Pomorskiego Halowego Pucharu Polski w którym udział wezmą: Unisław Team PBDI, Unikat Osiek oraz FC Toruń. 

Plan gier:

12:00 FC Toruń - Unisław Team PBDI

13:00 FC Toruń - Unikat Osiek

14:00 Unisław Team PBDI - Unikat Osiek

Relacja internetowa dostępna na www.kpsport.pl


ELIMINACJE U-14 WIKIELEC

  • autor: jerry2siemka, 2014-12-11 10:02

HARMONOGRAM SPOTKAŃ

TURNIEJ ELIMINACYJNY MMP U-14 W FUTSALU

MIEJSCE – HALA SPORTOWA SZKOŁY PODSTAWOWEJ W WIKIELCU

SOBOTA – 13.12.2014

  • DON BOSCO OSRÓDA – GKS WIKIELEC

  • TAF TORUŃ – UNISŁAW TEAM

  • SMS SŁUPSK - DON BOSCO OSRÓDA

  • GKS WIKIELEC – TAF TORUŃ

  • UNISŁAW TEAM – SMS SŁUPSK

  • DON BOSCO OSTRÓDA – TAF TORUŃ

  • GKS WIKIELEC – UNISŁAW TEAM

  • SMS SŁUPSK – TAF TORUŃ

  • DON BOSCO OSTRÓDA – UNISŁAW TEAM

  • GKS WIKIELEC – SMS SŁUPSK


  • I LIGA FUTSALU !!!

    • autor: jerry2siemka, 2014-11-25 21:22

    ZAPRASZAMY NA MECZ !!!


    HARMONOGRAM FINAŁU MMP-U20

    • autor: jerry2siemka, 2014-11-21 21:13

    ROZKŁAD GIER MMP dla 16 zespołów.

     

    Dzień 1.

     

    Odprawa techniczna godzina 12-00.

    Mecz nr 1 godzina 13-00 Junior Hurtap Łęczyca, - Wisła Krakbet Kraków,

    Mecz nr 2 godzina 13-50 Clearex Chorzów - Constract Lubawa,

    Mecz nr 3 godzina 14-40 BSF Bochnia - Red Dragons Pniewy,

    Mecz nr 4 godzina 15-30 Rekord Bielsko Biała - Mściwoj Kartuzy.

     

    Oficjalne otwarcie MMP godzina 16-20.

     

    Mecz nr 5 godzina 16-40 GKS Futsal Tychy - UMCS Lublin,

    Mecz nr 6 godzina 17-30 MKF Solne Miasto Wieliczka - TAF Toruń.

    Mecz nr 7 godzina 18-20 Gwiazda Ruda Śląska - CityZen Poznań,

    Mecz nr 8 godzina 19-10 Unisław Team PBDI - Góral Tryńcza.

     

    Godzina 20.30 Powitalna kolacja-Klub Magazyn ul. Parkowa 19 ( dwóch przedstawicieli drużyny )

     

    Dzień 2.

    Mecz nr 9 godzina 08-30 Junior Hurtap Łęczyca - Constract Lubawa.

    Mecz nr 10 godzina 09-20 Clearex Chorzów - Wisła Krakbet Kraków,

    Mecz nr 11 godzina 10-10 BSF Bochnia - Mściwoj Kartuzy.

    Mecz nr 12 godzina 11-00 Rekord Bielsko Biała - Red Dragons Pniewy,

    Mecz nr 13 godzina 11-50 GKS Futsal Tychy - TAF Toruń.

    Mecz nr 14 godzina 12-40 MKF Solne Miasto Wieliczka - UMCS Lublin,

    Mecz nr 15 godzina 13-30 Gwiazda Ruda Śląska - Góral Tryńcza.

    Mecz nr 16 godzina 14-20 Unisław Team PBDI - CityZen Poznań,

    Mecz nr 17 godzina 15-10 Wisła Krakbet Kraków - Constract Lubawa.

    Mecz nr 18 godzina 16-00 Clearex Chorzów - Junior Hurtap Łęczyca

    Mecz nr 19 godzina 16-50 Red Dragons Pniewy - Mściwoj Kartuzy.

    Mecz nr 20 godzina 17-40 Rekord Bielsko Biała - BSF Bochnia.

    Mecz nr 21 godzina 18-30 UMCS Lublin - TAF Toruń.

    Mecz nr 22 godzina 19-20 MKF Solne Miasto Wieliczka - GKS Futsal Tychy,

    Mecz nr 23 godzina 20-10 CityZen Poznań - Góral Tryńcza.

    Mecz nr 24 godzina 21-00 Unisław Team PBDI - Gwiazda Ruda Śląska,

     

    Dzień 3.

    Mecz nr 25 ¼ finału godzina 09-00 1A-2B.

    Mecz nr 26 ¼ finału godzina 10-00 1B-2A.

    Mecz nr 27 ¼ finału godzina 11-00 1C-2D.

    Mecz nr 28 ¼ finału godzina 12-00 1D-2C.

    Mecz nr 29 ½ finału godzina 13-00 25-27.

    Mecz nr 30 ½ finału godzina 14-00 26-28.

    Mecz nr 31 o 3 miejsce godzina 15-00.

    Mecz nr 32 Finał godzina 16-00.

     

    Zakończenie MMP godzina 17-30.  


    GRUPY MMP U-20

    • autor: jerry2siemka, 2014-11-20 15:02
    W siedzibie PZPN rozlosowano grupy finałowe MMP U-20

     

    Grupa 1: Clearex Chorzów, Junior Hurtap Łęczyca, Wisła Krakbet Kraków, Constract Lubawa.

    Grupa 2: Rekord Bielsko Biała, BSF Bochnia, Red Dragons Pniewy, Mściwoj Kartuzy.

    Grupa 3: MKF Solne Miasto Wieliczka, GKS Futsal Tychy, UMCS Lublin, TAF Toruń.

    Grupa 4: Unisław Team PBDI, Gwiazda Ruda Śląska, CityZen Poznań, Góral Tryńcza.

     

    Turniej Finałowy MMP U-20 odbędzie się 19-21.12.2014r w Unisławiu. 


    PODZIAŁ NA KOSZYKI

    • autor: jerry2siemka, 2014-11-14 17:19
    Przed losowaniem grup MMP U-20.

     

    Podział na koszyki.

    W czwartek 20 listopada w siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej odbędzie się losowanie grup Finałowych  Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-20. Dziś prezentujemy podział na koszyki z których będą rozlosowane grupy:

    Koszyk 1. (drużyny rozstawione)

    UNISŁAW TEAM  PBDI  

    REKORD  BIELSKO  BIAŁA.

    CLEAREX CHORZÓW.

    MKF SOLNE MIASTO WIELICZKA.

    Koszyk 2.

    GWIAZDA  RUDA  ŚLĄSKA.

    GKS  FUTSAL  TYCHY.

    BSF  BOCHNIA.

    JUNIOR  HURTAP  ŁĘCZYCA.

    Koszyk 3.

    UKS  CITYZEN  POZNAŃ.

    WISŁA  KRAKBET  KRAKÓW. 

     

    AZS  UMCS  LUBLIN.

     

    RED  DRAGONS  PNIEWY.

    Koszyk 4.

    TAF  TORUŃ.

    CONSTRACT  LUBAWA.

    GÓRAL  TRYŃCZA.

    MŚCIWOJ  KARTUZY.

    Turniej finałowy odbędzie się 19-21.12.2014r w Unisławiu. 

     


    Archiwum aktualności


    Najnowsza galeria

    POLITECHNIKA GDANSK
    Ładowanie...

    Reklama

    Zegar

    Najbliższe spotkanie

    W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

    Najbliższa kolejka

    Najbliższa kolejka 10

    Wyniki

    Ostatnia kolejka 9
    POLITECHNIKA GDAŃSKA 2:4 UNISŁAW TEAM PBDI
    UNIKAT OSIEK 5:8 AZS UW WARSZAWA
    KS GNIEZNO 4:1 ELHURT - ELMET HELIOS BIAŁYSTOK
    MOKS BIAŁYSTOK 3:3 FOOTBALL CLUB TORUŃ
    MELWEE ŁÓDŻ 2:3 KS CONSTRACT LUBAWA