Stowarzyszenie Unisław Team - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Kalendarium

23

11-2014

niedziela

24

11-2014

pon.

25

11-2014

wtorek

26

11-2014

środa

27

11-2014

czwartek

28

11-2014

piątek

29

11-2014

sobota

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 2 gości

dzisiaj: 187, wczoraj: 199
ogółem: 159 211

statystyki szczegółowe

Wydarzenia

ZOSTALIŚMY GOSPODARZEM FINAŁÓW MMP U-20

  • autor: jerry2siemka, 2014-07-22 14:47

                                          

                                 Gospodarze MMP w sezonie 2014/2015r

 

                                                  MMP 2014/2015r

 

Komisja Futsalu i Piłki Plażowej przy PZPN wyznaczyła gospodarzy turniejów finałowych Młodzieżowych Mistrzostw Ploski w sezonie 2014/2015r.

 

MMP U-14  Helios Białystok.

MMP U-16 TAF Toruń.

MMP U-18 Futsal Pawłowice.

MMP U-20 Unisław Team PBDI

 

NOCLEGI;

CENTRUM WYMIANY MŁODZIEŻY - TEL.531314422 

GOSP.AGROTURYSTYCZNE ZACISZE - TEL.52 3816004, 694523958

GOSP. AGROTURYSTYCZNE IRENA I JERZY TOMKIEWICZ - TEL. 52 3816152, 509925876

GOSP.EKOAGROTURYSTYCZNE " PACHOTÓWKO " - TEL. 52 3816431 , 796066518

JEST MOŻLIWOŚĆ NOCLEGU NA HALI SPORTOWEJ OK. 45 OSÓB - TEL.503133091

WYZYWIENIE- https://www.facebook.com/pages/Klub-Magazyn/476368509064073

-Klub Magazyn

ul. Parkowa 19

86-260 Unisław
tel. 601 160 367

Aktualności

HARMONOGRAM FINAŁU MMP-U20

  • autor: jerry2siemka, 2014-11-21 21:13

ROZKŁAD GIER MMP dla 16 zespołów.

 

Dzień 1.

 

Odprawa techniczna godzina 12-00.

Mecz nr 1 godzina 13-00 Junior Hurtap Łęczyca, - Wisła Krakbet Kraków,

Mecz nr 2 godzina 13-50 Clearex Chorzów - Constract Lubawa,

Mecz nr 3 godzina 14-40 BSF Bochnia - Red Dragons Pniewy,

Mecz nr 4 godzina 15-30 Rekord Bielsko Biała - Mściwoj Kartuzy.

 

Oficjalne otwarcie MMP godzina 16-20.

 

Mecz nr 5 godzina 16-40 GKS Futsal Tychy - UMCS Lublin,

Mecz nr 6 godzina 17-30 MKF Solne Miasto Wieliczka - TAF Toruń.

Mecz nr 7 godzina 18-20 Gwiazda Ruda Śląska - CityZen Poznań,

Mecz nr 8 godzina 19-10 Unisław Team PBDI - Góral Tryńcza.

 

Godzina 20.30 Powitalna kolacja-Klub Magazyn ul. Parkowa 19 ( dwóch przedstawicieli drużyny )

 

Dzień 2.

Mecz nr 9 godzina 08-30 Junior Hurtap Łęczyca - Constract Lubawa.

Mecz nr 10 godzina 09-20 Clearex Chorzów - Wisła Krakbet Kraków,

Mecz nr 11 godzina 10-10 BSF Bochnia - Mściwoj Kartuzy.

Mecz nr 12 godzina 11-00 Rekord Bielsko Biała - Red Dragons Pniewy,

Mecz nr 13 godzina 11-50 GKS Futsal Tychy - TAF Toruń.

Mecz nr 14 godzina 12-40 MKF Solne Miasto Wieliczka - UMCS Lublin,

Mecz nr 15 godzina 13-30 Gwiazda Ruda Śląska - Góral Tryńcza.

Mecz nr 16 godzina 14-20 Unisław Team PBDI - CityZen Poznań,

Mecz nr 17 godzina 15-10 Wisła Krakbet Kraków - Constract Lubawa.

Mecz nr 18 godzina 16-00 Clearex Chorzów - Junior Hurtap Łęczyca

Mecz nr 19 godzina 16-50 Red Dragons Pniewy - Mściwoj Kartuzy.

Mecz nr 20 godzina 17-40 Rekord Bielsko Biała - BSF Bochnia.

Mecz nr 21 godzina 18-30 UMCS Lublin - TAF Toruń.

Mecz nr 22 godzina 19-20 MKF Solne Miasto Wieliczka - GKS Futsal Tychy,

Mecz nr 23 godzina 20-10 CityZen Poznań - Góral Tryńcza.

Mecz nr 24 godzina 21-00 Unisław Team PBDI - Gwiazda Ruda Śląska,

 

Dzień 3.

Mecz nr 25 ¼ finału godzina 09-00 1A-2B.

Mecz nr 26 ¼ finału godzina 10-00 1B-2A.

Mecz nr 27 ¼ finału godzina 11-00 1C-2D.

Mecz nr 28 ¼ finału godzina 12-00 1D-2C.

Mecz nr 29 ½ finału godzina 13-00 25-27.

Mecz nr 30 ½ finału godzina 14-00 26-28.

Mecz nr 31 o 3 miejsce godzina 15-00.

Mecz nr 32 Finał godzina 16-00.

 

Zakończenie MMP godzina 17-30.  


GRUPY MMP U-20

  • autor: jerry2siemka, 2014-11-20 15:02
W siedzibie PZPN rozlosowano grupy finałowe MMP U-20

 

Grupa 1: Clearex Chorzów, Junior Hurtap Łęczyca, Wisła Krakbet Kraków, Constract Lubawa.

Grupa 2: Rekord Bielsko Biała, BSF Bochnia, Red Dragons Pniewy, Mściwoj Kartuzy.

Grupa 3: MKF Solne Miasto Wieliczka, GKS Futsal Tychy, UMCS Lublin, TAF Toruń.

Grupa 4: Unisław Team PBDI, Gwiazda Ruda Śląska, CityZen Poznań, Góral Tryńcza.

 

Turniej Finałowy MMP U-20 odbędzie się 19-21.12.2014r w Unisławiu. 


PODZIAŁ NA KOSZYKI

  • autor: jerry2siemka, 2014-11-14 17:19
Przed losowaniem grup MMP U-20.

 

Podział na koszyki.

W czwartek 20 listopada w siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej odbędzie się losowanie grup Finałowych  Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-20. Dziś prezentujemy podział na koszyki z których będą rozlosowane grupy:

Koszyk 1. (drużyny rozstawione)

UNISŁAW TEAM  PBDI  

REKORD  BIELSKO  BIAŁA.

CLEAREX CHORZÓW.

MKF SOLNE MIASTO WIELICZKA.

Koszyk 2.

GWIAZDA  RUDA  ŚLĄSKA.

GKS  FUTSAL  TYCHY.

BSF  BOCHNIA.

JUNIOR  HURTAP  ŁĘCZYCA.

Koszyk 3.

UKS  CITYZEN  POZNAŃ.

WISŁA  KRAKBET  KRAKÓW. 

 

AZS  UMCS  LUBLIN.

 

RED  DRAGONS  PNIEWY.

Koszyk 4.

TAF  TORUŃ.

CONSTRACT  LUBAWA.

GÓRAL  TRYŃCZA.

MŚCIWOJ  KARTUZY.

Turniej finałowy odbędzie się 19-21.12.2014r w Unisławiu. 

 


UNISŁAW TEAM PBDI U-14

  • autor: jerry2siemka, 2014-11-12 16:21

DRUŻYNA UNISŁAW TEAM PBDI U-14 ZAKOŃCZYŁA I RUNDĘ ROZGRYWEK LIGI-TRAMPKARZ.JAK NA ZESPÓŁ , KTÓRY TRENUJE TYLKO NA HALI TO WYNIK JEST CAŁKIEM NIE ZŁY.
GRATULACJE!!!

 


KOMPLET FINALISTÓW U-20

  • autor: jerry2siemka, 2014-11-12 08:24

Zakończono już rozgrywki we wszystkich grupach eliminacyjnych U-20. Oficjalnie lista finalistów zostanie przedstawiona po zweryfikowaniu protokołów sędziowskich przez Departament Rozgrywek Krajowych PZPN.

Poniżej wszyscy finaliści MMP U-20:

Finaliści: GKS Futsal Tychy, Gwiazda Ruda Śląska, Junior Hurtap Łęczyca, Rekord Bielsko Biała, MKF Solne Miasto Wieliczka, Wisła Krakbet Kraków. Red Dragons Pniewy, CityZen Poznań, Mściwoj Kartuzy, TAF Toruń, Constract Lubawa, UMCS Lublin, BSF Bochnia, Góral Tryńcza. Stawkę uzupełnią Unisław Team PBDI (gospodarz) Clearex Chorzów (Mistrz Polski sezonu 2013r)

 

Finały MMP U-20 odbędą się 19-21.12.2014r w Unisławiu.


ELIMINACJE MMP U-18

  • autor: jerry2siemka, 2014-10-21 09:29

Eliminacje rozgrywane będą systemem Grand Prix (każdy klub organizuje jeden turniej). W turniejach drużyny rozgrywają po dwa mecze każdy z każdym (mecz i rewanż) . Terminy do rezerwacji to:  13lub14.12.2014r, 03lub04.01.2015r, 30lub31.01.2015r, 14lub15.02.2015r. Z siedmiu 3 zespołowych grup eliminacyjnych awans uzyskają dwie najlepsze drużyn z każdej z grup. Do 14 zespołów z eliminacji dołączy gospodarz (organizator) turnieju finałowego – GKS Futsal Pawłowice oraz mistrz polski z poprzedniego sezonu Junior Hurtap Łęczyca.

Grupa 1.

  • Unisław Team PBDI  unislawteam1@wp.pl
  • TAF Toruń    jedrzej9@gazeta.pl
  • Unikat Osiek  kontakt@unikat-futsal.pl    

  • ELIMINACJE MMP U-14

    • autor: jerry2siemka, 2014-10-21 09:25

    Turnieje eliminacyjne odbywać się będą dwu fazowo:

    Faza I: sześć grup po 5 zespołów gramy systemem każdy z każdym. Bezpośredni awans do finałów      MMP  U-14 uzyska najlepsza drużyna, a drużyny z 2 i 3 miejsca w każdym turnieju awansuje do fazy II. Termin Fazy I: 13 lub 14.12.2014r

    Faza II: dwie grupy po 6 zespołów grają w 3 zespołowych pod grupach systemem każdy z każdym, gdzie do półfinałów awansują dwie najlepsze drużyny które zagrają na krzyż z drugą podgrupą  o awans do finałów MMP U-14. Z każdej grupy awans uzyska po 2 drużyny. Termin Fazy II: 03 lub 04.01.2015r

    W Finałach  MMP U-14 zagra 10 drużyn z eliminacji do których dołączy gospodarz (organizator) Helios Białystok plus mistrz z poprzedniego sezonu Rekord Bielsko Biała.

    Grupa 2.

  • GKS Wikielec  (organizator)   karol005@o2.pl
  • Unisław Team PBDI.  unislawteam1@wp.pl
  • TAF Toruń.   jedrzej9@gazeta.pl
  • SMS Słupsk.   pgorniewicz@o2.pl
  • Dom Bosco Ostruda.   piogar@onet.eu

  • I LIGA FUTSALU NA ŻYWO !!!

    • autor: jerry2siemka, 2014-10-18 13:31

    https://www.youtube.com/watch?v=qsTbM3mkH6k


    Archiwum aktualności


    Najnowsza galeria

    UT PBDI-KS GNIEZNO
    Ładowanie...

    Reklama

    Zegar

    Najbliższe spotkanie

    UNISŁAW TEAM PBDI   MELWEE ŁÓDŻ
    2014-11-30, 16:00:00


    Statystyki przedmeczowe »

    Najbliższa kolejka

    Najbliższa kolejka 10

    Wyniki

    Ostatnia kolejka 9
    POLITECHNIKA GDAŃSKA UNISŁAW TEAM PBDI
    UNIKAT OSIEK 5:8 AZS UW WARSZAWA
    KS GNIEZNO ELHURT - ELMET HELIOS BIAŁYSTOK
    MOKS BIAŁYSTOK FOOTBALL CLUB TORUŃ
    MELWEE ŁÓDŻ KS CONSTRACT LUBAWA

    Reklama