Stowarzyszenie Unisław Team - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Kalendarium

17

11-2017

piątek

18

11-2017

sobota

19

11-2017

niedziela

FUTSAL LESZNO - UNISŁAW TEAM PBDI - 17:00

20

11-2017

pon.

21

11-2017

wtorek

22

11-2017

środa

23

11-2017

czwartek

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 128, wczoraj: 127
ogółem: 399 888

statystyki szczegółowe

Wydarzenia

AWANS NA FINAŁ MMP U-20

  • autor: jerry2siemka, 2017-11-12 10:52

. Wyniki eliminacji ;

MECZ 1.  9.00;  TAF TORUŃ  - FLISAK ZŁOTORIA             1 - 2                                

MECZ 2.  9.50; UT PBDI – FC TORUŃ                                     1 - 0           Zagacki                   

MECZ 3.  10.40; RED DEVILS CHOJNICE – FLISAK ZŁOTORIA       2 - 2                  

MECZ 4   11.30; FC TORUŃ  – TAF TORUŃ                           2 - 5                              

MECZ 5.  12.20; RED DEVILS CHOJNICE- UT PBDI                       0 - 3             Szerbart 2,Mietła 1        

MECZ 6.  13.10 ; FLISAK ZŁOTORIA – FC TORUŃ               1 - 2                                

MECZ 7.  14.00; TAF TORUŃ  - UT  PBDI                        0 - 1                   Fijałkowski                   

MECZ 8.  14.50; FC TORUŃ - RED DEVILS CHOJNICE        3 - 1                               

MECZ 9  .15.40; UT PBDI  - FLISAK ZŁOTORIA                        4 -1           Mietła 3, Szerbart 1                  

MECZ 10. 16.30;  RED DEVILS CHOJNICE- TAF TORUŃ               0 - 4         

Tabela;

   

  • UT PBDI -  12 PKT.   9-1
  • TAF        -   6 PKT.     10-5
  • FC           -  6 PKT.      6-8
  • RED  D.   -  1  PKT.    3-12
  •     GRATULACJE!


    Aktualności

    TURNIEJ ELIMINACYJNY MMP U-20

    • autor: jerry2siemka, 2017-11-09 16:49

    ...

    HARMONOGRAM ELIMINACJI MMP U-20 W UNISŁAWIU – 11.11.2017r.

     

    GODZ. 8.40 – ODPRAWA

    MECZ 1.  9.00;  TAF TORUŃ  - FLISAK ZŁOTORIA                                             

    MECZ 2.  9.50; UT PBDI – FC TORUŃ                                                                   

    MECZ 3.  10.40; RED DEVILS CHOJNICE – FLISAK ZŁOTORIA                         

    MECZ 4   11.30; FC TORUŃ  – TAF TORUŃ                                                         

    MECZ 5.  12.20; RED DEVILS CHOJNICE- UT PBDI                                            

    MECZ 6.  13.10 ; FLISAK ZŁOTORIA – FC TORUŃ                                               

    MECZ 7.  14.00; TAF TORUŃ  - UT  PBDI                                                              

    MECZ 8.  14.50; FC TORUŃ - RED DEVILS CHOJNICE                                       

    MECZ 9  .15.40; UT PBDI  - FLISAK ZŁOTORIA                                                    

    MECZ 10. 16.30;  RED DEVILS CHOJNICE- TAF TORUŃ                                     

     

    17.30 ZAKOŃCZENIE TURNIEJU


    1 LIGA FUTSALU- 7 kolejka

    • autor: jerry2siemka, 2017-11-09 16:46

    ...

                           UNISŁAW TEAM PBDI - KS CONSTRACT LUBAWA  4- 11  ( 3-4)

    BRAMKI; HAPKA 1, KOMUR M. 3


    Grupy eliminacyjne MMP U-18.

    • autor: jerry2siemka, 2017-10-24 08:55

    ...

    Grupa 2:

    1. Jantar Ustka.

    2. KTS-K GOSRIT Luzino.

    3. Unisław Team PBDI.

    4. LKS Dąbrowa Chełmińska.

    Turnieje eliminacyjne odbędą się w następujących terminach: 25-26.11.2017r, 9-10.12.2017r, 6-7.01.2018r, 27-28.01.2018r, 3-4.02.2018r. Dopuszcza się rozegranie turnieju poza wyznaczonymi terminami za zgodą wszystkich drużyn w grupie. Awans do finałów uzyskają po dwie najlepsze drużyny z każdej z grup.


    1 LIGA FUTSALU- 5 kolejka

    • autor: jerry2siemka, 2017-10-22 15:56

    ..

                                .UNISŁAW TEAM PBDI - DTS HELIOS BIAŁYSTOK   2 - 3  ( 1-1 )

    BRAMKI; KOMUR M.  1 , KACZMAREK 1


    Eliminacje MMP U-20.

    • autor: jerry2siemka, 2017-10-20 18:44

    ...

    Grupa 2:

    1. Unisław Team PBDI - gospodarz

    2. FC Toruń.

    3. TAF Toruń.

    4. Flisak Złotoria.

    5. Red Devils Chojnice.

    Turniej eliminacyjny odbędzie się tradycyjnie 11  listopada, a awans do finałów uzyskają  dwie najlepsze drużyny  z grupy. 


    Terminy i system elimkinacji i w poszczegulnych kategoriach...

    • autor: jerry2siemka, 2017-10-18 18:43

    ...

    Eliminacje MMP chłopców;

    1.MMP U-20  - System turniejowy tzn. kilka grup rozegra jeden turniej a najlepsi uzyskają awans do turnieju finałowego.

    Termin 11-12.11.2017r

    2.MMP U-18 i U-16  - System turniejów Grand Prix tzn. każda drużyna w grupie organizuje turniej dla drużyn ze swojej grupy a najlepsi uzyskają awans do turnieju finałowego .

    Termin U-18 - Od 18.11.2017r do 04.02.2018r.           Termin U-16 - Od 18.11.2017r do 21.01.2018r.

    3.MMP U-14  - System dwufazowy tzn. Pierwsza faza turnieje grupowe gdzie najlepsza drużyna uzyska awans do turnieju finałowego MMP a druga awansuje do drugiej fazy eliminacji. Druga faza eliminacji toczy się w dwóch grupach a najlepsze drużyny uzyskają awans do turnieju finałowego MMP.

    Terminy: I faza 2-3.12.2017r.  II faza 6-7.01.2018r.

     

    Ilość grup jak i ilość awansujących do turnieju finałowego MMP będzie podana po rozlosowaniu grup eliminacyjnych w poszczególnych kategoriach wiekowych.  


    1 LIGA FUTSALU-ZAPOWIEDŻ

    • autor: jerry2siemka, 2017-10-15 18:47

    ...

    W NIEDZIELĘ 22.10..2017 r. O GODZ. 13.00 NA HALI W UNISŁAWIU ODBĘDZIE SIĘ MECZ 5 KOLEJKI                                                                POMIĘDZY;

                            UNISŁAW TEAM PBDI - ELHURT - ELMET HELIOS BIAŁYSTOK

    #pozwycięstwo


    1 LIGA FUTSALU- 4 kolejka

    • autor: jerry2siemka, 2017-10-15 18:44

    ...

                                MIESZKO GNIEZNO - UNISŁAW TEAM PBDI   3 - 1  

    BRAMKI ; KACZMAREK 1

     

     

     

     


    Archiwum aktualności


    Najnowsza galeria

    SESJA
    Ładowanie...

    Reklama

    Zegar

    Najbliższe spotkanie

    FUTSAL LESZNO   UNISŁAW TEAM PBDI
    2017-11-19, 17:00:00


    Statystyki przedmeczowe »

    Najbliższa kolejka

    Najbliższa kolejka 8
    POLITECHNIKA GDAŃSKA - FC KARTUZY
    MIESZKO GNIEZNO - KS AUTO WICHEREK OBORNIKI
    DTS HELIOS BIAŁYSTOK - AZS UW WARSZAWA
    PERSA MOSiR AZS Uniwersytetu ZIELONOGÓRSKIEGO - RED DEVILS CHOJNICE
    KS CONSTRACT LUBAWA - LSSS LĘBORK
    FUTSAL LESZNO - UNISŁAW TEAM PBDI

    Wyniki

    Ostatnia kolejka 7
    FUTSAL LESZNO 4:1 POLITECHNIKA GDAŃSKA
    UNISŁAW TEAM PBDI 4:11 KS CONSTRACT LUBAWA
    LSSS LĘBORK 5:5 PERSA MOSiR AZS Uniwersytetu ZIELONOGÓRSKIEGO
    RED DEVILS CHOJNICE 5:1 DTS HELIOS BIAŁYSTOK
    AZS UW WARSZAWA 8:0 MIESZKO GNIEZNO
    KS AUTO WICHEREK OBORNIKI 2:6 FC KARTUZY