Stowarzyszenie Unisław Team - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Kalendarium

22

10-2017

niedziela

UNISŁAW TEAM PBDI - DTS HELIOS BIAŁYSTOK - 13:00

23

10-2017

pon.

24

10-2017

wtorek

25

10-2017

środa

26

10-2017

czwartek

27

10-2017

piątek

28

10-2017

sobota

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 193, wczoraj: 156
ogółem: 394 438

statystyki szczegółowe

UNISŁAW TEAM PBDI U-16

Kadra - statystyki dla spotkań ligowych

Kliknij na nazwisko gracza, by uzyskać szczegółowe informacje.
Aby posortować tabelę wg wybranego kryterium - kliknij w tytuł kolumny.
Lp. Imię i nazwisko Pozycja Me. Br. As. Z.M. ??ta kartka czerwona kartka Łącznie
czas gry
Czas gry
/mecz
1. DAMIAN FIJAŁKOWSKI obrońca/pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
2. DAMIAN TOKARSKI pomocnik/napastnik 0 0 0 0 0 0 0 0
3. DAWID WOJCIECHOWSKI obrońca/pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
4. DAWID ZAGACKI obrońca/pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
5. GRZEGORZ MUZYKIEWICZ pomocnik/napastnik 0 0 0 0 0 0 0 0
6. JAKUB HAPKA pomocnik/napastnik 0 0 0 0 0 0 0 0
7. KAROL KACZMAREK pomocnik/napastnik 0 0 0 0 0 0 0 0
8. KRYSTIAN BELZYT pomocnik/napastnik 0 0 0 0 0 0 0 0
9. ŁUKASZ KOMUR pomocnik/napastnik 0 0 0 0 0 0 0 0
10. MACIEJ WARCZYŃSKI obrońca/pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
11. MATEUSZ KOMUR pomocnik/napastnik 0 0 0 0 0 0 0 0
12. MICHAŁ MIELNICZEK bramkarz 0 0 0 0 0 0 0 0
13. VLADYSLAV LUHANSKYI bramkarz 0 0 0 0 0 0 0 0

Sztab szkoleniowy

Lp. Imię i nazwisko Funkcja
1. JERZY SIEMIENIECKI TRENER
2. MATEUSZ KOMUR II TRENER
3. BEATA SIEMIENIECKA SPECJALISTA FIZJOTERAPII

Najnowsza galeria

SESJA
Ładowanie...

Reklama

Zegar

Najbliższe spotkanie

UNISŁAW TEAM PBDI   DTS HELIOS BIAŁYSTOK
2017-10-22, 13:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 5
KS CONSTRACT LUBAWA - POLITECHNIKA GDAŃSKA
FUTSAL LESZNO - PERSA MOSiR AZS Uniwersytetu ZIELONOGÓRSKIEGO
UNISŁAW TEAM PBDI - DTS HELIOS BIAŁYSTOK
LSSS LĘBORK - MIESZKO GNIEZNO
RED DEVILS CHOJNICE - FC KARTUZY
AZS UW WARSZAWA - KS AUTO WICHEREK OBORNIKI

Wyniki

Ostatnia kolejka 4
POLITECHNIKA GDAŃSKA 2:2 AZS UW WARSZAWA
KS AUTO WICHEREK OBORNIKI 1:3 RED DEVILS CHOJNICE
FC KARTUZY 5:4 LSSS LĘBORK
MIESZKO GNIEZNO 3:1 UNISŁAW TEAM PBDI
DTS HELIOS BIAŁYSTOK 2:1 FUTSAL LESZNO
PERSA MOSiR AZS Uniwersytetu ZIELONOGÓRSKIEGO 5:3 KS CONSTRACT LUBAWA