Stowarzyszenie Unisław Team - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Kalendarium

27

05-2018

niedziela

28

05-2018

pon.

29

05-2018

wtorek

30

05-2018

środa

31

05-2018

czwartek

01

06-2018

piątek

02

06-2018

sobota

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 574, wczoraj: 112
ogółem: 430 720

statystyki szczegółowe

UNISŁAW TEAM PBDI U-14

Kadra - statystyki dla spotkań ligowych

Kliknij na nazwisko gracza, by uzyskać szczegółowe informacje.
Aby posortować tabelę wg wybranego kryterium - kliknij w tytuł kolumny.
Lp. Imię i nazwisko Pozycja Me. Br. As. Z.M. ??ta kartka czerwona kartka Łącznie
czas gry
Czas gry
/mecz
1. BARTŁOMIEJ ŚREDNIAWA bramkarz 0 0 0 0 0 0 0 0
2. DAMIAN FIJAŁKOWSKI obrońca/pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
3. DAMIAN TOKARSKI pomocnik/napastnik 0 0 0 0 0 0 0 0
4. DAWID WOJCIECHOWSKI obrońca/pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
5. DAWID ZAGACKI obrońca/pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
6. JAKUB HAPKA pomocnik/napastnik 0 0 0 0 0 0 0 0
7. KACPER SZERBART obrońca/pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
8. KAROL KACZMAREK pomocnik/napastnik 0 0 0 0 0 0 0 0
9. KASPER BULLER napastnik 0 0 0 0 0 0 0 0
10. KRYSTIAN BELZYT pomocnik/napastnik 0 0 0 0 0 0 0 0
11. ŁUKASZ JAWORSKI obrońca/pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
12. ŁUKASZ KOMUR pomocnik/napastnik 0 0 0 0 0 0 0 0
13. ŁUKASZ SAWINA bramkarz 0 0 0 0 0 0 0 0
14. MATEUSZ KOMUR pomocnik/napastnik 0 0 0 0 0 0 0 0
15. MICHAŁ MIELNICZEK bramkarz 0 0 0 0 0 0 0 0
16. MICHAŁ MIETŁA pomocnik/napastnik 0 0 0 0 0 0 0 0
17. SEBASTIAN NALAZEK obrońca 0 0 0 0 0 0 0 0
18. VLADYSLAV LUHANSKYI bramkarz 0 0 0 0 0 0 0 0

Sztab szkoleniowy

Lp. Imię i nazwisko Funkcja
1. JERZY SIEMIENIECKI TRENER
2. MATEUSZ KOMUR II TRENER
3. BEATA SIEMIENIECKA SPECJALISTA FIZJOTERAPII

Najnowsza galeria

SESJA
Ładowanie...

Reklama

Zegar

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
POLITECHNIKA GDAŃSKA 2:3 LSSS LĘBORK
UNISŁAW TEAM PBDI 1:11 RED DEVILS CHOJNICE
FUTSAL LESZNO 5:6 AZS UW WARSZAWA
KS CONSTRACT LUBAWA 1:1 KS AUTO WICHEREK OBORNIKI
PERSA MOSiR AZS Uniwersytetu ZIELONOGÓRSKIEGO 1:5 FC KARTUZY
DTS HELIOS BIAŁYSTOK 8:1 MIESZKO GNIEZNO