Stowarzyszenie Unisław Team - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Kalendarium

22

04-2018

niedziela

23

04-2018

pon.

24

04-2018

wtorek

25

04-2018

środa

26

04-2018

czwartek

27

04-2018

piątek

28

04-2018

sobota

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 149, wczoraj: 171
ogółem: 427 351

statystyki szczegółowe

Kadra

Kadra - statystyki dla spotkań ligowych

Kliknij na nazwisko gracza, by uzyskać szczegółowe informacje.
Aby posortować tabelę wg wybranego kryterium - kliknij w tytuł kolumny.
Lp. Imię i nazwisko Pozycja Me. Br. As. Z.M. ??ta kartka czerwona kartka Łącznie
czas gry
Czas gry
/mecz
1. MICHAŁ MIELNICZEK bramkarz 0 0 0 0 0 0 0 0
2. VLADYSLAV LUHANSKYI bramkarz 0 0 0 0 0 0 0 0
3. ŁUKASZ SAWINA bramkarz 0 0 0 0 0 0 0 0
4. BARTŁOMIEJ ŚREDNIAWA bramkarz 0 0 0 0 0 0 0 0
5. SEBASTIAN NALAZEK obrońca 0 0 0 0 0 0 0 0
6. DAMIAN FIJAŁKOWSKI obrońca/pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
7. DAWID ZAGACKI obrońca/pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
8. DAWID WOJCIECHOWSKI obrońca/pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
9. KACPER SZERBART obrońca/pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
10. ŁUKASZ JAWORSKI obrońca/pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
11. MATEUSZ KOMUR pomocnik/napastnik 0 0 0 0 0 0 0 0
12. JAKUB HAPKA pomocnik/napastnik 0 0 0 0 0 0 0 0
13. ŁUKASZ KOMUR pomocnik/napastnik 0 0 0 0 0 0 0 0
14. KRYSTIAN BELZYT pomocnik/napastnik 0 0 0 0 0 0 0 0
15. DAMIAN TOKARSKI pomocnik/napastnik 0 0 0 0 0 0 0 0
16. KAROL KACZMAREK pomocnik/napastnik 0 0 0 0 0 0 0 0
17. MICHAŁ MIETŁA pomocnik/napastnik 0 0 0 0 0 0 0 0
18. KASPER BULLER napastnik 0 0 0 0 0 0 0 0

Sztab szkoleniowy

Lp. Imię i nazwisko Funkcja
1. JERZY SIEMIENIECKI TRENER
2. MATEUSZ KOMUR II TRENER
3. BEATA SIEMIENIECKA SPECJALISTA FIZJOTERAPII

Najnowsza galeria

SESJA
Ładowanie...

Reklama

Zegar

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 21
MIESZKO GNIEZNO - POLITECHNIKA GDAŃSKA
FC KARTUZY - DTS HELIOS BIAŁYSTOK
KS AUTO WICHEREK OBORNIKI - PERSA MOSiR AZS Uniwersytetu ZIELONOGÓRSKIEGO
AZS UW WARSZAWA - KS CONSTRACT LUBAWA
RED DEVILS CHOJNICE - FUTSAL LESZNO
LSSS LĘBORK - UNISŁAW TEAM PBDI

Wyniki

Ostatnia kolejka 20
POLITECHNIKA GDAŃSKA 5:3 UNISŁAW TEAM PBDI
FUTSAL LESZNO 0:2 LSSS LĘBORK
KS CONSTRACT LUBAWA 6:6 RED DEVILS CHOJNICE
PERSA MOSiR AZS Uniwersytetu ZIELONOGÓRSKIEGO 9:4 AZS UW WARSZAWA
DTS HELIOS BIAŁYSTOK 4:3 KS AUTO WICHEREK OBORNIKI
MIESZKO GNIEZNO 9:5 FC KARTUZY