Stowarzyszenie Unisław Team - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Kalendarium

28

05-2017

niedziela

29

05-2017

pon.

30

05-2017

wtorek

31

05-2017

środa

01

06-2017

czwartek

02

06-2017

piątek

17 urodziny obchodzi KASPER BULLER

03

06-2017

sobota

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 92, wczoraj: 220
ogółem: 371 293

statystyki szczegółowe

Kadra

Kadra - statystyki dla spotkań ligowych

Zdjęcie kadry

Kliknij na nazwisko gracza, by uzyskać szczegółowe informacje.
Aby posortować tabelę wg wybranego kryterium - kliknij w tytuł kolumny.
Lp. Imię i nazwisko Pozycja Me. Br. As. Z.M. ??ta kartka czerwona kartka Łącznie
czas gry
Czas gry
/mecz
1. MICHAŁ MIELNICZEK bramkarz 0 0 0 0 0 0 0 0
2. ADRIAN SZYDŁOWSKI bramkarz 0 0 0 0 0 0 0 0
3. KACPER CIERZNIAKOWSKI bramkarz 0 0 0 0 0 0 0 0
4. VLADYSLAV LUHANSKYI bramkarz 0 0 0 0 0 0 0 0
5. DAMIAN FIJAŁKOWSKI obrońca/pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
6. KASPER BULLER obrońca/pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
7. KAMIL DOMAŃSKI obrońca/pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
8. KACPER ZBORALSKI obrońca/pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
9. PAVLO HAVRYLOV obrońca/pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
10. MATEUSZ KOMUR pomocnik/napastnik 0 0 0 0 0 0 0 0
11. JAKUB HAPKA pomocnik/napastnik 0 0 0 0 0 0 0 0
12. PAWEŁ KANIEWSKI pomocnik/napastnik 0 0 0 0 0 0 0 0
13. ŁUKASZ KOMUR pomocnik/napastnik 0 0 0 0 0 0 0 0
14. KRYSTIAN BELZYT pomocnik/napastnik 0 0 0 0 0 0 0 0
15. DAMIAN TOKARSKI pomocnik/napastnik 0 0 0 0 0 0 0 0
16. WOJCIECH BIAŁOBRZESKI pomocnik/napastnik 0 0 0 0 0 0 0 0
17. KAROL KACZMAREK pomocnik/napastnik 0 0 0 0 0 0 0 0
18. MATEUSZ FREDYK napastnik 0 0 0 0 0 0 0 0
19. DANIEL KORTAS napastnik 0 0 0 0 0 0 0 0

Sztab szkoleniowy

Lp. Imię i nazwisko Funkcja
1. JERZY SIEMIENIECKI TRENER
2. MATEUSZ KOMUR II TRENER
3. BEATA SIEMIENIECKA SPECJALISTA FIZJOTERAPII

Najnowsza galeria

URODZINY !!!
Ładowanie...

Reklama

Zegar

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
KS AUTO WICHEREK OBORNIKI 5:5 UNISŁAW TEAM PBDI
TAF TORUŃ 3:6 KS CONSTRACT LUBAWA
LSSS LĘBORK 1:4 POLITECHNIKA GDAŃSKA
AZS UZ ZIELONA GÓRA 3:3 ELHURT - ELMET HELIOS BIAŁYSTOK
MOKS SŁONECZNY STOK BIAŁYSTOK 6:2 AZS UW WARSZAWA
KS Credo Futsal Piła 11:5 MIESZKO GNIEZNO