Stowarzyszenie Unisław Team - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Tabela ligowa

0

Kalendarium

20

09-2017

środa

21

09-2017

czwartek

22

09-2017

piątek

23

09-2017

sobota

UNISŁAW TEAM PBDI - AZS UW WARSZAWA - 18:00

24

09-2017

niedziela

25

09-2017

pon.

26

09-2017

wtorek

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 73, wczoraj: 110
ogółem: 388 263

statystyki szczegółowe

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
22  2018-04-21 ELHURT-ELMET HELIOS BIAŁYSTOK MIESZKO GNIEZNO 17:00
22  2018-04-21 PERSA MOSiR AZS Uniwersytetu ZIELONOGÓRSKIEGO FC KARTUZY 17:00
22  2018-04-21 KS CONSTRACT LUBAWA KS AUTO WICHEREK OBORNIKI 17:00
22  2018-04-21 FUTSAL LESZNO AZS UW WARSZAWA 17:00
22  2018-04-21 UNISŁAW TEAM PBDI RED DEVILS CHOJNICE 17:00
22  2018-04-21 POLITECHNIKA GDAŃSKA LSSS LĘBORK 17:00
21  2018-04-14 ELHURT-ELMET HELIOS BIAŁYSTOK MIESZKO GNIEZNO 17:00
21  2018-04-14 RED DEVILS CHOJNICE FUTSAL LESZNO 17:00
21  2018-04-14 AZS UW WARSZAWA KS CONSTRACT LUBAWA 17:00
21  2018-04-14 KS AUTO WICHEREK OBORNIKI PERSA MOSiR AZS Uniwersytetu ZIELONOGÓRSKIEGO 17:00
21  2018-04-14 FC KARTUZY ELHURT-ELMET HELIOS BIAŁYSTOK 17:00
21  2018-04-14 MIESZKO GNIEZNO POLITECHNIKA GDAŃSKA 17:00
20  2018-04-07 MIESZKO GNIEZNO FC KARTUZY 17:00
20  2018-04-07 ELHURT-ELMET HELIOS BIAŁYSTOK KS AUTO WICHEREK OBORNIKI 17:00
20  2018-04-07 PERSA MOSiR AZS Uniwersytetu ZIELONOGÓRSKIEGO AZS UW WARSZAWA 17:00
20  2018-04-07 KS CONSTRACT LUBAWA RED DEVILS CHOJNICE 17:00
20  2018-04-07 FUTSAL LESZNO LSSS LĘBORK 17:00
20  2018-04-07 POLITECHNIKA GDAŃSKA UNISŁAW TEAM PBDI 17:00
19  2018-03-24 UNISŁAW TEAM PBDI FUTSAL LESZNO 17:00
19  2018-03-24 LSSS LĘBORK KS CONSTRACT LUBAWA 17:00
19  2018-03-24 RED DEVILS CHOJNICE PERSA MOSiR AZS Uniwersytetu ZIELONOGÓRSKIEGO 17:00
19  2018-03-24 AZS UW WARSZAWA ELHURT-ELMET HELIOS BIAŁYSTOK 17:00
19  2018-03-24 KS AUTO WICHEREK OBORNIKI MIESZKO GNIEZNO 17:00
19  2018-03-24 FC KARTUZY POLITECHNIKA GDAŃSKA 17:00
18  2018-03-17 FC KARTUZY KS AUTO WICHEREK OBORNIKI 17:00
18  2018-03-17 MIESZKO GNIEZNO AZS UW WARSZAWA 17:00
18  2018-03-17 ELHURT-ELMET HELIOS BIAŁYSTOK RED DEVILS CHOJNICE 17:00
18  2018-03-17 PERSA MOSiR AZS Uniwersytetu ZIELONOGÓRSKIEGO LSSS LĘBORK 17:00
18  2018-03-17 KS CONSTRACT LUBAWA UNISŁAW TEAM PBDI 18:00
18  2018-03-17 POLITECHNIKA GDAŃSKA FUTSAL LESZNO 17:00
17  2018-03-10 FUTSAL LESZNO KS CONSTRACT LUBAWA 17:00
17  2018-03-10 UNISŁAW TEAM PBDI PERSA MOSiR AZS Uniwersytetu ZIELONOGÓRSKIEGO 17:00
17  2018-03-10 LSSS LĘBORK ELHURT-ELMET HELIOS BIAŁYSTOK 17:00
17  2018-03-10 RED DEVILS CHOJNICE MIESZKO GNIEZNO 17:00
17  2018-03-10 AZS UW WARSZAWA FC KARTUZY 17:00
17  2018-03-10 KS AUTO WICHEREK OBORNIKI POLITECHNIKA GDAŃSKA 17:00
16  2018-03-03 KS AUTO WICHEREK OBORNIKI AZS UW WARSZAWA 17:00
16  2018-03-03 FC KARTUZY RED DEVILS CHOJNICE 17:00
16  2018-03-03 MIESZKO GNIEZNO LSSS LĘBORK 17:00
16  2018-03-03 ELHURT-ELMET HELIOS BIAŁYSTOK UNISŁAW TEAM PBDI 18:00
16  2018-03-03 PERSA MOSiR AZS Uniwersytetu ZIELONOGÓRSKIEGO FUTSAL LESZNO 17:00
16  2018-03-03 POLITECHNIKA GDAŃSKA KS CONSTRACT LUBAWA 17:00
15  2018-02-17 FUTSAL LESZNO ELHURT-ELMET HELIOS BIAŁYSTOK 17:00
15  2018-02-17 UNISŁAW TEAM PBDI MIESZKO GNIEZNO 17:00
15  2018-02-17 LSSS LĘBORK FC KARTUZY 17:00
15  2018-02-17 RED DEVILS CHOJNICE KS AUTO WICHEREK OBORNIKI 17:00
15  2018-02-17 AZS UW WARSZAWA POLITECHNIKA GDAŃSKA 17:00
15  2018-02-17 KS CONSTRACT LUBAWA PERSA MOSiR AZS Uniwersytetu ZIELONOGÓRSKIEGO 17:00
14  2018-02-04 FC KARTUZY UNISŁAW TEAM PBDI 17:00
14  2018-02-03 AZS UW WARSZAWA RED DEVILS CHOJNICE 17:00
14  2018-02-03 KS AUTO WICHEREK OBORNIKI LSSS LĘBORK 17:00
14  2018-02-03 MIESZKO GNIEZNO FUTSAL LESZNO 17:00
14  2018-02-03 ELHURT-ELMET HELIOS BIAŁYSTOK KS CONSTRACT LUBAWA 17:00
14  2018-02-03 POLITECHNIKA GDAŃSKA PERSA MOSiR AZS Uniwersytetu ZIELONOGÓRSKIEGO 17:00
13  2018-01-20 PERSA MOSiR AZS Uniwersytetu ZIELONOGÓRSKIEGO ELHURT-ELMET HELIOS BIAŁYSTOK 17:00
13  2018-01-20 KS CONSTRACT LUBAWA MIESZKO GNIEZNO 17:00
13  2018-01-20 FUTSAL LESZNO FC KARTUZY 17:00
13  2018-01-20 UNISŁAW TEAM PBDI KS AUTO WICHEREK OBORNIKI 17:00
13  2018-01-20 LSSS LĘBORK AZS UW WARSZAWA 17:00
13  2018-01-20 RED DEVILS CHOJNICE POLITECHNIKA GDAŃSKA 17:00
12  2018-01-13 RED DEVILS CHOJNICE LSSS LĘBORK 17:00
12  2018-01-13 AZS UW WARSZAWA UNISŁAW TEAM PBDI 18:00
12  2018-01-13 FUTSAL LESZNO KS AUTO WICHEREK OBORNIKI 17:00
12  2018-01-13 FC KARTUZY KS CONSTRACT LUBAWA 17:00
12  2018-01-13 MIESZKO GNIEZNO PERSA MOSiR AZS Uniwersytetu ZIELONOGÓRSKIEGO 17:00
12  2018-01-13 POLITECHNIKA GDAŃSKA ELHURT-ELMET HELIOS BIAŁYSTOK 17:00
11  2017-12-09 MIESZKO GNIEZNO ELHURT-ELMET HELIOS BIAŁYSTOK 17:00
11  2017-12-09 FC KARTUZY PERSA MOSiR AZS Uniwersytetu ZIELONOGÓRSKIEGO 17:00
11  2017-12-09 KS AUTO WICHEREK OBORNIKI KS CONSTRACT LUBAWA 17:00
11  2017-12-09 AZS UW WARSZAWA FUTSAL LESZNO 17:00
11  2017-12-09 RED DEVILS CHOJNICE UNISŁAW TEAM PBDI 17:00
11  2017-12-09 LSSS LĘBORK POLITECHNIKA GDAŃSKA 17:00
10  2017-12-02 MIESZKO GNIEZNO ELHURT-ELMET HELIOS BIAŁYSTOK 17:00
10  2017-12-02 FUTSAL LESZNO RED DEVILS CHOJNICE 17:00
10  2017-12-02 KS CONSTRACT LUBAWA AZS UW WARSZAWA 17:00
10  2017-12-02 PERSA MOSiR AZS Uniwersytetu ZIELONOGÓRSKIEGO KS AUTO WICHEREK OBORNIKI 17:00
10  2017-12-02 ELHURT-ELMET HELIOS BIAŁYSTOK FC KARTUZY 17:00
10  2017-12-02 POLITECHNIKA GDAŃSKA MIESZKO GNIEZNO 17:00
2017-11-25 FC KARTUZY MIESZKO GNIEZNO 17:00
2017-11-25 KS AUTO WICHEREK OBORNIKI ELHURT-ELMET HELIOS BIAŁYSTOK 17:00
2017-11-25 AZS UW WARSZAWA PERSA MOSiR AZS Uniwersytetu ZIELONOGÓRSKIEGO 17:00
2017-11-25 RED DEVILS CHOJNICE KS CONSTRACT LUBAWA 17:00
2017-11-25 LSSS LĘBORK FUTSAL LESZNO 17:00
2017-11-25 UNISŁAW TEAM PBDI POLITECHNIKA GDAŃSKA 17:00
2017-11-18 FUTSAL LESZNO UNISŁAW TEAM PBDI 17:00
2017-11-18 KS CONSTRACT LUBAWA LSSS LĘBORK 17:00
2017-11-18 PERSA MOSiR AZS Uniwersytetu ZIELONOGÓRSKIEGO RED DEVILS CHOJNICE 17:00
2017-11-18 ELHURT-ELMET HELIOS BIAŁYSTOK AZS UW WARSZAWA 17:00
2017-11-18 MIESZKO GNIEZNO KS AUTO WICHEREK OBORNIKI 17:00
2017-11-18 POLITECHNIKA GDAŃSKA FC KARTUZY 17:00
2017-11-08 UNISŁAW TEAM PBDI KS CONSTRACT LUBAWA 18:00
2017-11-04 KS AUTO WICHEREK OBORNIKI FC KARTUZY 17:00
2017-11-04 AZS UW WARSZAWA MIESZKO GNIEZNO 17:00
2017-11-04 RED DEVILS CHOJNICE ELHURT-ELMET HELIOS BIAŁYSTOK 17:00
2017-11-04 LSSS LĘBORK PERSA MOSiR AZS Uniwersytetu ZIELONOGÓRSKIEGO 17:00
2017-11-04 FUTSAL LESZNO POLITECHNIKA GDAŃSKA 17:00
2017-10-28 KS CONSTRACT LUBAWA FUTSAL LESZNO 17:00
2017-10-28 PERSA MOSiR AZS Uniwersytetu ZIELONOGÓRSKIEGO UNISŁAW TEAM PBDI 17:00
2017-10-28 ELHURT-ELMET HELIOS BIAŁYSTOK LSSS LĘBORK 17:00
2017-10-28 MIESZKO GNIEZNO RED DEVILS CHOJNICE 17:00
2017-10-28 FC KARTUZY AZS UW WARSZAWA 17:00
2017-10-28 POLITECHNIKA GDAŃSKA KS AUTO WICHEREK OBORNIKI 17:00
2017-10-21 AZS UW WARSZAWA KS AUTO WICHEREK OBORNIKI 17:00
2017-10-21 RED DEVILS CHOJNICE FC KARTUZY 17:00
2017-10-21 LSSS LĘBORK MIESZKO GNIEZNO 17:00
2017-10-21 UNISŁAW TEAM PBDI ELHURT-ELMET HELIOS BIAŁYSTOK 18:00
2017-10-21 FUTSAL LESZNO PERSA MOSiR AZS Uniwersytetu ZIELONOGÓRSKIEGO 17:00
2017-10-21 KS CONSTRACT LUBAWA POLITECHNIKA GDAŃSKA 17:00
2017-10-14 PERSA MOSiR AZS Uniwersytetu ZIELONOGÓRSKIEGO KS CONSTRACT LUBAWA 17:00
2017-10-14 ELHURT-ELMET HELIOS BIAŁYSTOK FUTSAL LESZNO 17:00
2017-10-14 MIESZKO GNIEZNO UNISŁAW TEAM PBDI 17:00
2017-10-14 FC KARTUZY LSSS LĘBORK 17:00
2017-10-14 KS AUTO WICHEREK OBORNIKI RED DEVILS CHOJNICE 17:00
2017-10-14 POLITECHNIKA GDAŃSKA AZS UW WARSZAWA 17:00
2017-10-07 RED DEVILS CHOJNICE AZS UW WARSZAWA 17:00
2017-10-07 LSSS LĘBORK KS AUTO WICHEREK OBORNIKI 17:00
2017-10-07 UNISŁAW TEAM PBDI FC KARTUZY 18:00
2017-10-07 FUTSAL LESZNO MIESZKO GNIEZNO 17:00
2017-10-07 KS CONSTRACT LUBAWA ELHURT-ELMET HELIOS BIAŁYSTOK 17:00
2017-10-07 PERSA MOSiR AZS Uniwersytetu ZIELONOGÓRSKIEGO POLITECHNIKA GDAŃSKA 17:00
2017-09-30 ELHURT-ELMET HELIOS BIAŁYSTOK PERSA MOSiR AZS Uniwersytetu ZIELONOGÓRSKIEGO 17:00
2017-09-30 MIESZKO GNIEZNO KS CONSTRACT LUBAWA 17:00
2017-09-30 FC KARTUZY FUTSAL LESZNO 17:00
2017-09-30 KS AUTO WICHEREK OBORNIKI UNISŁAW TEAM PBDI 19:00
2017-09-30 AZS UW WARSZAWA LSSS LĘBORK 17:00
2017-09-30 POLITECHNIKA GDAŃSKA RED DEVILS CHOJNICE 17:00
2017-09-23 LSSS LĘBORK RED DEVILS CHOJNICE 17:00
2017-09-23 UNISŁAW TEAM PBDI AZS UW WARSZAWA 18:00
2017-09-23 KS AUTO WICHEREK OBORNIKI FUTSAL LESZNO 17:00
2017-09-23 KS CONSTRACT LUBAWA FC KARTUZY 17:00
2017-09-23 PERSA MOSiR AZS Uniwersytetu ZIELONOGÓRSKIEGO MIESZKO GNIEZNO 17:00
2017-09-23 ELHURT-ELMET HELIOS BIAŁYSTOK POLITECHNIKA GDAŃSKA 17:00

Najnowsza galeria

URODZINY !!!
Ładowanie...

Reklama

Zegar

Najbliższe spotkanie

UNISŁAW TEAM PBDI   AZS UW WARSZAWA
2017-09-23, 18:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1
ELHURT - ELMET HELIOS BIAŁYSTOK - POLITECHNIKA GDAŃSKA
PERSA MOSiR AZS Uniwersytetu ZIELONOGÓRSKIEGO - MIESZKO GNIEZNO
KS CONSTRACT LUBAWA - FC KARTUZY
KS AUTO WICHEREK OBORNIKI - FUTSAL LESZNO
UNISŁAW TEAM PBDI - AZS UW WARSZAWA
LSSS LĘBORK - RED DEVILS CHOJNICE

Wyniki

Mecze sparingowe