Stowarzyszenie Unisław Team - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Kalendarium

24

10-2017

wtorek

25

10-2017

środa

26

10-2017

czwartek

27

10-2017

piątek

28

10-2017

sobota

29

10-2017

niedziela

PERSA MOSiR AZS Uniwersytetu ZIELONOGÓRSKIEGO - UNISŁAW TEAM PBDI - 15:00

30

10-2017

pon.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 31, wczoraj: 201
ogółem: 394 800

statystyki szczegółowe

Aktualności

HARMONOGRAM MMP U-18

  • autor: jerry2siemka, 2014-03-04 14:28

MMP U-18 Łęczyca 14-16.03.2014r

 

Piątek. 14.03.2014r .

1. 14.03. 13-00 A2-A3.( CITY ZEN POZNAŃ - MŚCIWOJ KARTUZY )

2. 14.03. 13-50 B2-B3. ( UNISŁAW TEAM PBDI - BSF BOCHNIA )

3. 14.03. 14-40 C2-C3. ( STAL ZABRZE - GÓRAL TRYŃCZA )

4. 14.03. 15-30 D2-D3. ( GSF GLIWICE - RED DRAGONS PNIEWY )

16-30 Uroczystość otwarcia.

5. 14.03. 17-00 A1-A2. ( REKORD BIELSKO-BIAŁA - CITY ZEN POZNAŃ )

6. 14.03. 17-50 B1-B2. (  GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA - UNISŁAW TEAM PBDI )

7. 14.03. 18-30 C1-C2. ( JUNIOR HURTAP ŁĘCZYCA - STAL ZABRZE )

8. 14.03. 19-20 D1-D2. ( SOLNE MIASTO WIELICZKA - GSF GLIWICE )

Sobota. 15.03.2014r.

9. 15.03. 09-00 A1-A3. (  REKORD BIELSKO-BIAŁA - MŚCIWOJ KARTUZY )

10. 15.03. 09-50 B1-B3. (  GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA -  BSF BOCHNIA )

11. 15.03. 10-40 C1-C3. ( JUNIOR HURTAP ŁĘCZYCA - GÓRAL TRYŃCZA )

12. 15.03. 11-30 D1-D3. ( SOLNE MIASTO WIELICZKA -  RED DRAGONS PNIEWY )

13. 15.03. 12-20 3 miejsce gr.A - 3 miejsce gr.C.

14. 15.03. 13-10 3 miejsce gr.B - 3 miejsce gr.D.

15. 15.03. 14-00 1 miejsce gr.A - 2 miejsce gr.B ćwierćfinał.

16. 15.03. 14-50 1 miejsce gr.B - 2 miejsce gr.A ćwierćfinał.

17. 15.03. 15-30 przegrani meczów 13-14 mecz o 11 miejsce.

18. 15.03. 16-40 wygrani meczów 13-14 mecz o 9 miejsce.

19. 15.03. 17-30 1 miejsce gr.C - 2 miejsce gr.D ćwierćfinał.

20. 15.03. 18-10 1 miejsce gr.D - 2 miejsce gr.C ćwierćfinał.

Niedziela. 16.03.2014r.

21. 16.03. 09-00 przegrani meczów 15-19.

22. 16.03. 10-00 przegrani meczów 16-20.

23. 16.03. 11-00 wygrani meczów 15-19 półfinał.

24. 16.03. 12-00 wygrani meczów 16-20 półfinał.

25. 16.03. 13-00 przegrani meczów 21-22 mecz o 7 miejsce

26. 16.03. 14-00 wygrani meczów 21-22 mecz o 5 miejsce.

27. 16.03.15-00 przegrani meczów  23-24 mecz o 3 miejsce.

28. 16.03. 16-00 wygrani meczów 23-24 Finał.

17-00 Zakończenie MMP U-18. 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [253]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najnowsza galeria

SESJA
Ładowanie...

Reklama

Zegar

Najbliższe spotkanie

PERSA MOSiR AZS Uniwersytetu ZIELONOGÓRSKIEGO   UNISŁAW TEAM PBDI
2017-10-29, 15:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 6
POLITECHNIKA GDAŃSKA - KS AUTO WICHEREK OBORNIKI
FC KARTUZY - AZS UW WARSZAWA
MIESZKO GNIEZNO - RED DEVILS CHOJNICE
DTS HELIOS BIAŁYSTOK - LSSS LĘBORK
PERSA MOSiR AZS Uniwersytetu ZIELONOGÓRSKIEGO - UNISŁAW TEAM PBDI
KS CONSTRACT LUBAWA - FUTSAL LESZNO

Wyniki

Ostatnia kolejka 5
KS CONSTRACT LUBAWA 10:0 POLITECHNIKA GDAŃSKA
FUTSAL LESZNO 4:4 PERSA MOSiR AZS Uniwersytetu ZIELONOGÓRSKIEGO
UNISŁAW TEAM PBDI 2:3 DTS HELIOS BIAŁYSTOK
LSSS LĘBORK 8:2 MIESZKO GNIEZNO
RED DEVILS CHOJNICE 5:6 FC KARTUZY
AZS UW WARSZAWA 2:2 KS AUTO WICHEREK OBORNIKI