Stowarzyszenie Unisław Team - strona nieoficjalna

pon.

KADRA U-21

• autor: jerry2siemka, 2014-05-28 09:23

Selekcjoner Gerard Juszczak podał listę zawodników, którzy znaleźli się w szerokiej kadrze drużyny młodzieżowej.

bramkarze: Kacper Brzeziński (Junior Hurtap Łęczyca), Maciej Kamiński (AZS UŚ Katowice), Paweł Kurowski (Rekord Bielsko-Biała), Kamil Lasik (Gwiazda Ruda Śląska), Marcin Pieciul (Elhurt-Elmet Helios Białystok), Damian Purolczak (Clearex Chorzów).

obrońcy: Marek Bugański (Pogoń 04 Szczecin), Patryk Hoły (Red Dragons Pniewy), Michał Hyży (Rekord Bielsko-Biała), Arkadiusz Lekki (Solne Miasto Wieliczka), Tomasz Marut (BSF Bochnia).

pivociKrystian Antczak (Cityzen Poznań), Mateusz Krzymiński (Gwiazda Ruda Śląska), Krzysztof Piskorz (Remedium Pyskowice). Adam Wachoński (Red Dragons Pniewy).

uniwersalni: Paweł Barański (AZS UŚ Katowice), Olaf Białek (Gwiazda Ruda Śląska), Tomasz Bieda, Mikołaj Zastawnik (obaj Wisła Krakbet Kraków), Łukasz Biel, Szymon Szymański (obaj Rekord Bielsko-Biała), Tomasz Golly (Marex Chorzów), Mateusz Jedliński (KS Gniezno), Tomasz Kriezel (AZS Uniwersytet Gdański), Andrzej Musiał (Solne Miasto Wieliczka), Mateusz Omylak (Remedium Pyskowice), Krystian Osiński (Junior Hurtap Łęczyca), Adrian Skrzypek (Red Dragons Pniewy), Rafał Szatkowski (Unisław Team PBDI).

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

SESJA
Ładowanie...

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.