Stowarzyszenie Unisław Team - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Kalendarium

24

10-2017

wtorek

25

10-2017

środa

26

10-2017

czwartek

27

10-2017

piątek

28

10-2017

sobota

29

10-2017

niedziela

PERSA MOSiR AZS Uniwersytetu ZIELONOGÓRSKIEGO - UNISŁAW TEAM PBDI - 15:00

30

10-2017

pon.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 297, wczoraj: 201
ogółem: 395 066

statystyki szczegółowe

Aktualności

KADRA U-21

  • autor: jerry2siemka, 2014-05-28 09:23

Selekcjoner Gerard Juszczak podał listę zawodników, którzy znaleźli się w szerokiej kadrze drużyny młodzieżowej.

bramkarze: Kacper Brzeziński (Junior Hurtap Łęczyca), Maciej Kamiński (AZS UŚ Katowice), Paweł Kurowski (Rekord Bielsko-Biała), Kamil Lasik (Gwiazda Ruda Śląska), Marcin Pieciul (Elhurt-Elmet Helios Białystok), Damian Purolczak (Clearex Chorzów).

obrońcy: Marek Bugański (Pogoń 04 Szczecin), Patryk Hoły (Red Dragons Pniewy), Michał Hyży (Rekord Bielsko-Biała), Arkadiusz Lekki (Solne Miasto Wieliczka), Tomasz Marut (BSF Bochnia).

pivociKrystian Antczak (Cityzen Poznań), Mateusz Krzymiński (Gwiazda Ruda Śląska), Krzysztof Piskorz (Remedium Pyskowice). Adam Wachoński (Red Dragons Pniewy).

uniwersalni: Paweł Barański (AZS UŚ Katowice), Olaf Białek (Gwiazda Ruda Śląska), Tomasz Bieda, Mikołaj Zastawnik (obaj Wisła Krakbet Kraków), Łukasz Biel, Szymon Szymański (obaj Rekord Bielsko-Biała), Tomasz Golly (Marex Chorzów), Mateusz Jedliński (KS Gniezno), Tomasz Kriezel (AZS Uniwersytet Gdański), Andrzej Musiał (Solne Miasto Wieliczka), Mateusz Omylak (Remedium Pyskowice), Krystian Osiński (Junior Hurtap Łęczyca), Adrian Skrzypek (Red Dragons Pniewy), Rafał Szatkowski (Unisław Team PBDI).


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [179]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najnowsza galeria

SESJA
Ładowanie...

Reklama

Zegar

Najbliższe spotkanie

PERSA MOSiR AZS Uniwersytetu ZIELONOGÓRSKIEGO   UNISŁAW TEAM PBDI
2017-10-29, 15:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 6
POLITECHNIKA GDAŃSKA - KS AUTO WICHEREK OBORNIKI
FC KARTUZY - AZS UW WARSZAWA
MIESZKO GNIEZNO - RED DEVILS CHOJNICE
DTS HELIOS BIAŁYSTOK - LSSS LĘBORK
PERSA MOSiR AZS Uniwersytetu ZIELONOGÓRSKIEGO - UNISŁAW TEAM PBDI
KS CONSTRACT LUBAWA - FUTSAL LESZNO

Wyniki

Ostatnia kolejka 5
KS CONSTRACT LUBAWA 10:0 POLITECHNIKA GDAŃSKA
FUTSAL LESZNO 4:4 PERSA MOSiR AZS Uniwersytetu ZIELONOGÓRSKIEGO
UNISŁAW TEAM PBDI 2:3 DTS HELIOS BIAŁYSTOK
LSSS LĘBORK 8:2 MIESZKO GNIEZNO
RED DEVILS CHOJNICE 5:6 FC KARTUZY
AZS UW WARSZAWA 2:2 KS AUTO WICHEREK OBORNIKI