Stowarzyszenie Unisław Team - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Kalendarium

20

06-2018

środa

21

06-2018

czwartek

22

06-2018

piątek

23

06-2018

sobota

24

06-2018

niedziela

25

06-2018

pon.

26

06-2018

wtorek

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 114, wczoraj: 98
ogółem: 432 146

statystyki szczegółowe

Aktualności

KADRA U-21

  • autor: jerry2siemka, 2014-05-28 09:23

Selekcjoner Gerard Juszczak podał listę zawodników, którzy znaleźli się w szerokiej kadrze drużyny młodzieżowej.

bramkarze: Kacper Brzeziński (Junior Hurtap Łęczyca), Maciej Kamiński (AZS UŚ Katowice), Paweł Kurowski (Rekord Bielsko-Biała), Kamil Lasik (Gwiazda Ruda Śląska), Marcin Pieciul (Elhurt-Elmet Helios Białystok), Damian Purolczak (Clearex Chorzów).

obrońcy: Marek Bugański (Pogoń 04 Szczecin), Patryk Hoły (Red Dragons Pniewy), Michał Hyży (Rekord Bielsko-Biała), Arkadiusz Lekki (Solne Miasto Wieliczka), Tomasz Marut (BSF Bochnia).

pivociKrystian Antczak (Cityzen Poznań), Mateusz Krzymiński (Gwiazda Ruda Śląska), Krzysztof Piskorz (Remedium Pyskowice). Adam Wachoński (Red Dragons Pniewy).

uniwersalni: Paweł Barański (AZS UŚ Katowice), Olaf Białek (Gwiazda Ruda Śląska), Tomasz Bieda, Mikołaj Zastawnik (obaj Wisła Krakbet Kraków), Łukasz Biel, Szymon Szymański (obaj Rekord Bielsko-Biała), Tomasz Golly (Marex Chorzów), Mateusz Jedliński (KS Gniezno), Tomasz Kriezel (AZS Uniwersytet Gdański), Andrzej Musiał (Solne Miasto Wieliczka), Mateusz Omylak (Remedium Pyskowice), Krystian Osiński (Junior Hurtap Łęczyca), Adrian Skrzypek (Red Dragons Pniewy), Rafał Szatkowski (Unisław Team PBDI).


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [203]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najnowsza galeria

SESJA
Ładowanie...

Reklama

Zegar

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
POLITECHNIKA GDAŃSKA 2:3 LSSS LĘBORK
UNISŁAW TEAM PBDI 1:11 RED DEVILS CHOJNICE
FUTSAL LESZNO 5:6 AZS UW WARSZAWA
KS CONSTRACT LUBAWA 1:1 KS AUTO WICHEREK OBORNIKI
PERSA MOSiR AZS Uniwersytetu ZIELONOGÓRSKIEGO 1:5 FC KARTUZY
DTS HELIOS BIAŁYSTOK 8:1 MIESZKO GNIEZNO