Stowarzyszenie Unisław Team - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Kalendarium

24

10-2017

wtorek

25

10-2017

środa

26

10-2017

czwartek

27

10-2017

piątek

28

10-2017

sobota

29

10-2017

niedziela

PERSA MOSiR AZS Uniwersytetu ZIELONOGÓRSKIEGO - UNISŁAW TEAM PBDI - 15:00

30

10-2017

pon.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 301, wczoraj: 201
ogółem: 395 070

statystyki szczegółowe

Aktualności

ELIMINACJE MMP U-18

  • autor: jerry2siemka, 2014-10-21 09:29

Eliminacje rozgrywane będą systemem Grand Prix (każdy klub organizuje jeden turniej). W turniejach drużyny rozgrywają po dwa mecze każdy z każdym (mecz i rewanż) . Terminy do rezerwacji to:  13lub14.12.2014r, 03lub04.01.2015r, 30lub31.01.2015r, 14lub15.02.2015r. Z siedmiu 3 zespołowych grup eliminacyjnych awans uzyskają dwie najlepsze drużyn z każdej z grup. Do 14 zespołów z eliminacji dołączy gospodarz (organizator) turnieju finałowego – GKS Futsal Pawłowice oraz mistrz polski z poprzedniego sezonu Junior Hurtap Łęczyca.

Grupa 1.

  • Unisław Team PBDI  unislawteam1@wp.pl
  • TAF Toruń    jedrzej9@gazeta.pl
  • Unikat Osiek  kontakt@unikat-futsal.pl    

    • Komentarzy [0]
    • czytano: [202]
     

    Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

    Najnowsza galeria

    SESJA
    Ładowanie...

    Reklama

    Zegar

    Najbliższe spotkanie

    PERSA MOSiR AZS Uniwersytetu ZIELONOGÓRSKIEGO   UNISŁAW TEAM PBDI
    2017-10-29, 15:00:00


    Statystyki przedmeczowe »

    Najbliższa kolejka

    Najbliższa kolejka 6
    POLITECHNIKA GDAŃSKA - KS AUTO WICHEREK OBORNIKI
    FC KARTUZY - AZS UW WARSZAWA
    MIESZKO GNIEZNO - RED DEVILS CHOJNICE
    DTS HELIOS BIAŁYSTOK - LSSS LĘBORK
    PERSA MOSiR AZS Uniwersytetu ZIELONOGÓRSKIEGO - UNISŁAW TEAM PBDI
    KS CONSTRACT LUBAWA - FUTSAL LESZNO

    Wyniki

    Ostatnia kolejka 5
    KS CONSTRACT LUBAWA 10:0 POLITECHNIKA GDAŃSKA
    FUTSAL LESZNO 4:4 PERSA MOSiR AZS Uniwersytetu ZIELONOGÓRSKIEGO
    UNISŁAW TEAM PBDI 2:3 DTS HELIOS BIAŁYSTOK
    LSSS LĘBORK 8:2 MIESZKO GNIEZNO
    RED DEVILS CHOJNICE 5:6 FC KARTUZY
    AZS UW WARSZAWA 2:2 KS AUTO WICHEREK OBORNIKI