Stowarzyszenie Unisław Team - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Kalendarium

24

10-2017

wtorek

25

10-2017

środa

26

10-2017

czwartek

27

10-2017

piątek

28

10-2017

sobota

29

10-2017

niedziela

PERSA MOSiR AZS Uniwersytetu ZIELONOGÓRSKIEGO - UNISŁAW TEAM PBDI - 15:00

30

10-2017

pon.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 80, wczoraj: 201
ogółem: 394 849

statystyki szczegółowe

Aktualności

PODZIAŁ NA KOSZYKI

  • autor: jerry2siemka, 2014-11-14 17:19
Przed losowaniem grup MMP U-20.

 

Podział na koszyki.

W czwartek 20 listopada w siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej odbędzie się losowanie grup Finałowych  Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-20. Dziś prezentujemy podział na koszyki z których będą rozlosowane grupy:

Koszyk 1. (drużyny rozstawione)

UNISŁAW TEAM  PBDI  

REKORD  BIELSKO  BIAŁA.

CLEAREX CHORZÓW.

MKF SOLNE MIASTO WIELICZKA.

Koszyk 2.

GWIAZDA  RUDA  ŚLĄSKA.

GKS  FUTSAL  TYCHY.

BSF  BOCHNIA.

JUNIOR  HURTAP  ŁĘCZYCA.

Koszyk 3.

UKS  CITYZEN  POZNAŃ.

WISŁA  KRAKBET  KRAKÓW. 

 

AZS  UMCS  LUBLIN.

 

RED  DRAGONS  PNIEWY.

Koszyk 4.

TAF  TORUŃ.

CONSTRACT  LUBAWA.

GÓRAL  TRYŃCZA.

MŚCIWOJ  KARTUZY.

Turniej finałowy odbędzie się 19-21.12.2014r w Unisławiu. 

 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [112]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najnowsza galeria

SESJA
Ładowanie...

Reklama

Zegar

Najbliższe spotkanie

PERSA MOSiR AZS Uniwersytetu ZIELONOGÓRSKIEGO   UNISŁAW TEAM PBDI
2017-10-29, 15:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 6
POLITECHNIKA GDAŃSKA - KS AUTO WICHEREK OBORNIKI
FC KARTUZY - AZS UW WARSZAWA
MIESZKO GNIEZNO - RED DEVILS CHOJNICE
DTS HELIOS BIAŁYSTOK - LSSS LĘBORK
PERSA MOSiR AZS Uniwersytetu ZIELONOGÓRSKIEGO - UNISŁAW TEAM PBDI
KS CONSTRACT LUBAWA - FUTSAL LESZNO

Wyniki

Ostatnia kolejka 5
KS CONSTRACT LUBAWA 10:0 POLITECHNIKA GDAŃSKA
FUTSAL LESZNO 4:4 PERSA MOSiR AZS Uniwersytetu ZIELONOGÓRSKIEGO
UNISŁAW TEAM PBDI 2:3 DTS HELIOS BIAŁYSTOK
LSSS LĘBORK 8:2 MIESZKO GNIEZNO
RED DEVILS CHOJNICE 5:6 FC KARTUZY
AZS UW WARSZAWA 2:2 KS AUTO WICHEREK OBORNIKI