Stowarzyszenie Unisław Team - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Kalendarium

24

10-2017

wtorek

25

10-2017

środa

26

10-2017

czwartek

27

10-2017

piątek

28

10-2017

sobota

29

10-2017

niedziela

PERSA MOSiR AZS Uniwersytetu ZIELONOGÓRSKIEGO - UNISŁAW TEAM PBDI - 15:00

30

10-2017

pon.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 270, wczoraj: 201
ogółem: 395 039

statystyki szczegółowe

Aktualności

HARMONOGRAM FINAŁU MMP-U20

  • autor: jerry2siemka, 2014-11-21 21:13

ROZKŁAD GIER MMP dla 16 zespołów.

 

Dzień 1.

 

Odprawa techniczna godzina 12-00.

Mecz nr 1 godzina 13-00 Junior Hurtap Łęczyca, - Wisła Krakbet Kraków,

Mecz nr 2 godzina 13-50 Clearex Chorzów - Constract Lubawa,

Mecz nr 3 godzina 14-40 BSF Bochnia - Red Dragons Pniewy,

Mecz nr 4 godzina 15-30 Rekord Bielsko Biała - Mściwoj Kartuzy.

 

Oficjalne otwarcie MMP godzina 16-20.

 

Mecz nr 5 godzina 16-40 GKS Futsal Tychy - UMCS Lublin,

Mecz nr 6 godzina 17-30 MKF Solne Miasto Wieliczka - TAF Toruń.

Mecz nr 7 godzina 18-20 Gwiazda Ruda Śląska - CityZen Poznań,

Mecz nr 8 godzina 19-10 Unisław Team PBDI - Góral Tryńcza.

 

Godzina 20.30 Powitalna kolacja-Klub Magazyn ul. Parkowa 19 ( dwóch przedstawicieli drużyny )

 

Dzień 2.

Mecz nr 9 godzina 08-30 Junior Hurtap Łęczyca - Constract Lubawa.

Mecz nr 10 godzina 09-20 Clearex Chorzów - Wisła Krakbet Kraków,

Mecz nr 11 godzina 10-10 BSF Bochnia - Mściwoj Kartuzy.

Mecz nr 12 godzina 11-00 Rekord Bielsko Biała - Red Dragons Pniewy,

Mecz nr 13 godzina 11-50 GKS Futsal Tychy - TAF Toruń.

Mecz nr 14 godzina 12-40 MKF Solne Miasto Wieliczka - UMCS Lublin,

Mecz nr 15 godzina 13-30 Gwiazda Ruda Śląska - Góral Tryńcza.

Mecz nr 16 godzina 14-20 Unisław Team PBDI - CityZen Poznań,

Mecz nr 17 godzina 15-10 Wisła Krakbet Kraków - Constract Lubawa.

Mecz nr 18 godzina 16-00 Clearex Chorzów - Junior Hurtap Łęczyca

Mecz nr 19 godzina 16-50 Red Dragons Pniewy - Mściwoj Kartuzy.

Mecz nr 20 godzina 17-40 Rekord Bielsko Biała - BSF Bochnia.

Mecz nr 21 godzina 18-30 UMCS Lublin - TAF Toruń.

Mecz nr 22 godzina 19-20 MKF Solne Miasto Wieliczka - GKS Futsal Tychy,

Mecz nr 23 godzina 20-10 CityZen Poznań - Góral Tryńcza.

Mecz nr 24 godzina 21-00 Unisław Team PBDI - Gwiazda Ruda Śląska,

 

Dzień 3.

Mecz nr 25 ¼ finału godzina 09-00 1A-2B.

Mecz nr 26 ¼ finału godzina 10-00 1B-2A.

Mecz nr 27 ¼ finału godzina 11-00 1C-2D.

Mecz nr 28 ¼ finału godzina 12-00 1D-2C.

Mecz nr 29 ½ finału godzina 13-00 25-27.

Mecz nr 30 ½ finału godzina 14-00 26-28.

Mecz nr 31 o 3 miejsce godzina 15-00.

Mecz nr 32 Finał godzina 16-00.

 

Zakończenie MMP godzina 17-30.  


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [307]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najnowsza galeria

SESJA
Ładowanie...

Reklama

Zegar

Najbliższe spotkanie

PERSA MOSiR AZS Uniwersytetu ZIELONOGÓRSKIEGO   UNISŁAW TEAM PBDI
2017-10-29, 15:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 6
POLITECHNIKA GDAŃSKA - KS AUTO WICHEREK OBORNIKI
FC KARTUZY - AZS UW WARSZAWA
MIESZKO GNIEZNO - RED DEVILS CHOJNICE
DTS HELIOS BIAŁYSTOK - LSSS LĘBORK
PERSA MOSiR AZS Uniwersytetu ZIELONOGÓRSKIEGO - UNISŁAW TEAM PBDI
KS CONSTRACT LUBAWA - FUTSAL LESZNO

Wyniki

Ostatnia kolejka 5
KS CONSTRACT LUBAWA 10:0 POLITECHNIKA GDAŃSKA
FUTSAL LESZNO 4:4 PERSA MOSiR AZS Uniwersytetu ZIELONOGÓRSKIEGO
UNISŁAW TEAM PBDI 2:3 DTS HELIOS BIAŁYSTOK
LSSS LĘBORK 8:2 MIESZKO GNIEZNO
RED DEVILS CHOJNICE 5:6 FC KARTUZY
AZS UW WARSZAWA 2:2 KS AUTO WICHEREK OBORNIKI