Stowarzyszenie Unisław Team - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Kalendarium

24

10-2017

wtorek

25

10-2017

środa

26

10-2017

czwartek

27

10-2017

piątek

28

10-2017

sobota

29

10-2017

niedziela

PERSA MOSiR AZS Uniwersytetu ZIELONOGÓRSKIEGO - UNISŁAW TEAM PBDI - 15:00

30

10-2017

pon.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 153, wczoraj: 201
ogółem: 394 922

statystyki szczegółowe

Aktualności

FINAŁY MMP U-20 NA ŻYWO W KPSport.pl

  • autor: jerry2siemka, 2014-12-18 07:26



Zapraszamy do oglądania wydarzeń sportowych w telewizji internetowej KP Sport - transmitującej widowiska sportowe z całej Polski. Już w najbliższy weekend (19-21 grudnia 2014 r.)  pokażemy na żywo Finał Młodzieżowych Mistrzostw Polski U20 
w futsalu UNISŁAW 2014.

Stąd zachęcamy wszystkich chętnych, którzy nie będą mogli przybyć na turniej do Unisławia, aby oglądali go w internecie. Mam nadzieję, że informację tą dodacie u siebie na serwis internetowy lub przekażecie ją dalej w innej formie, aby umożliwić jak największej liczbie kibiców możliwość śledzenia poczynań swojego ulubionego zespołu !

Plan gier:

PIĄTEK

13:00  Junior Hurtap Łęczyca - Wisła Krakbet Kraków

13:50  Clearex Chorzów - Constract Lubawa

14:40  BSF Bochnia - Red Dragons Pniewy

15:30   Rekord Bielsko Biała - Mściwoj Kartuzy

16:40  GKS Futsal Tychy - UMCS Lublin

17:30   MKF Solne Miasto Wieliczka - TAF Toruń

18:20  Gwiazda Ruda Śląska - CityZen Poznań

19:10  Unisław Team PBDI - Góral Tryńcza

SOBOTA

08:30  Junior Hurtap Łęczyca -  Constract Lubawa

09:20  Clearex Chorzów - Wisła Krakbet Kraków

10:10  BSF Bochnia -  Mściwoj Kartuzy

11:00   Rekord Bielsko Biała Red Dragons Pniewy

11:50   GKS Futsal Tychy - TAF Toruń

12:40  MKF Solne Miasto Wieliczka - UMCS Lublin

13:30  Gwiazda Ruda Śląska - Góral Tryńcza

14:20  Unisław Team PBDI -  CityZen Poznań

15:10   Wisła Krakbet Kraków - Constract Lubawa

16:00   Clearex Chorzów - Junior Hurtap Łęczyca

16:50   Red Dragons Pniewy - Mściwoj Kartuzy

17:40  Rekord Bielsko Biała - BSF Bochnia

18:30  UMCS Lublin - TAF Toruń

19:20  MKF Solne Miasto Wieliczka - GKS Futsal Tychy

20:10  CityZen Poznań - Góral Tryńcza

21:00  Unisław Team PBDI - Gwiazda Ruda Śląska

NIEDZIELA

 ¼ finału godzina 09:00  1A-2B

 ¼ finału godzina 10:00  1B-2A

 ¼ finału godzina 11:00  1C-2D

 ¼ finału godzina 12:00  1D-2C

 ½ finału godzina 13:00   25-27

 ½ finału godzina 14:00   26-28

 o 3 miejsce godzina 15:00

 Finał godzina 16:00

Relacja internetowa dostępna na www.kpsport.pl


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [442]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najnowsza galeria

SESJA
Ładowanie...

Reklama

Zegar

Najbliższe spotkanie

PERSA MOSiR AZS Uniwersytetu ZIELONOGÓRSKIEGO   UNISŁAW TEAM PBDI
2017-10-29, 15:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 6
POLITECHNIKA GDAŃSKA - KS AUTO WICHEREK OBORNIKI
FC KARTUZY - AZS UW WARSZAWA
MIESZKO GNIEZNO - RED DEVILS CHOJNICE
DTS HELIOS BIAŁYSTOK - LSSS LĘBORK
PERSA MOSiR AZS Uniwersytetu ZIELONOGÓRSKIEGO - UNISŁAW TEAM PBDI
KS CONSTRACT LUBAWA - FUTSAL LESZNO

Wyniki

Ostatnia kolejka 5
KS CONSTRACT LUBAWA 10:0 POLITECHNIKA GDAŃSKA
FUTSAL LESZNO 4:4 PERSA MOSiR AZS Uniwersytetu ZIELONOGÓRSKIEGO
UNISŁAW TEAM PBDI 2:3 DTS HELIOS BIAŁYSTOK
LSSS LĘBORK 8:2 MIESZKO GNIEZNO
RED DEVILS CHOJNICE 5:6 FC KARTUZY
AZS UW WARSZAWA 2:2 KS AUTO WICHEREK OBORNIKI