Stowarzyszenie Unisław Team - strona nieoficjalna

pon.

STALEX LIGA

• autor: jerry2siemka, 2015-02-11 10:50

Unisław Team PBDI – BS Skoda Auto Grudziądz 7:4 (0:4, 4:4, 4:4) – po dwóch dogrywkach!

Bramki:

Unisław Team: Wolski 2, Belzyt 1, Łobodziński 1, Janus 1, Rybiński (samobójcza), Szymański 1

Skoda: Rybiński 1, Chojnowski 1, D. Górski 1, Marszałkiewicz 1

MVP: Bartosz Wolski (Unisław Team PBDI)

Czerwona kartka: Jakub Studziński (BS Skoda Auto Grudziądz)

Unisław dokonał rzeczy niewyobrażalnej. Przegrywając mecz ćwierćfinałowy już 0:4 zdołał jeszcze odwrócić losy meczu, doprowadzić do dwóch dogrywek i wywalczyć awans do najlepszej czwórki Stalex Ligi! W składzie unisławian po raz pierwszy zaprezentowali się Dawid Łobodziński, transfer z Unisław Friends oraz Bartosz Wolski. Ten drugi został nawet uznany MVP meczu. Spotkanie rozpoczęło się jednak dla unisławian fatalnie. Podobnie jak w meczu Stalex Extraligi, Skoda zaskoczyła niesamowitą skutecznością i po golach Marszałkiewicza i Chojnowskiego objęła prowadzenie 2:0. Unisław nie zamierzał długo czekać na rozwój wypadków i od razu bramkarz Piotrowski włączył się w rozgrywanie akcji, ale efekt był fatalny, bo Bartosz Rybiński wybił piłkę z bramki i trafił do pustej siatki, a na 4:0 dla Skody podwyższył Dawid Górski. Wydawało się, że z takich opresji Unisław już nie wyjdzie, a jednak…W drugiej połowie sygnał do strzelania bramek dał Bartosz Wolski. Na 2:4 trafił Marcin Janus i Skoda zaczęła grać coraz bardziej nerwowo. Gdy w zamieszaniu podbramkowym, piłka odbiła się od Bartosza Rybińskiego i wpadła do siatki zrobiło się już tylko 3:4 i emocje sięgnęły zenitu. Podczas jednego ze spięć przy ławce rezerwowych, Jakub Studziński za niesportowe zachowanie otrzymał od Patryka Gryckiewicza czerwoną kartkę! Unisław wziął czas, aby rozpisać akcję, ale nawet gra w pełnych pięciu minutach przewagi nie wystarczyła, aby doprowadzić do wyrównania! Sztuka ta udała się dopiero, gdy drużyny były w komplecie, a gola zdobył Dawid Łobodziński. Mecz zakończył się więc remisem 4:4. Pierwsza dogrywka nie przyniosła zmiany wyniku. Dopiero w końcówce drugiej, Unisław przeciągnął szalę na swoją korzyść. Po golach Belzyta i Szymańskiego zrobiło się 6:4 dla Unisławia. Skoda zaryzykowała, ale straciła jeszcze siódmego gola po uderzeniu Wolskiego. Tak oto Unisław Team PBDI ze stanu 0:4, doprowadził w niesamowitych okolicznościach do zwycięstwa 7:4, strzelając 7 goli z rzędu! Niestety dla unisławian, żółtą kartkę zarobił Mateusz Komur, co oznacza dla niego konieczność pauzy w pierwszym meczu półfinałowym.

Tuż po zakończeniu serii ćwierćfinałowej, jeden z młodych kibiców dokonał losowania par półfinałowych, oto wynik losowania. Przypominamy, że na tym etapie rozgrywek, gramy mecz i rewanż:

1/2 finału:

Unisław Team PBDI - Raf-Mix/Stalwit Kamnel Świecie

EURO-DRÓB Toruń - SPX FT MDD Bydgoszcz

żródło.stalex liga

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

SESJA
Ładowanie...