Stowarzyszenie Unisław Team - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Kalendarium

24

10-2017

wtorek

25

10-2017

środa

26

10-2017

czwartek

27

10-2017

piątek

28

10-2017

sobota

29

10-2017

niedziela

PERSA MOSiR AZS Uniwersytetu ZIELONOGÓRSKIEGO - UNISŁAW TEAM PBDI - 15:00

30

10-2017

pon.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 82, wczoraj: 201
ogółem: 394 851

statystyki szczegółowe

Aktualności

TERMINARZ I LIGI I grupy

  • autor: jerry2siemka, 2015-07-28 18:26

Terminarz I ligi grupy I 2015/16

  • 1. kolejka - 19-20.09.2015 (rewanże - 12. kolejka - 16-17.01.2016)
    Wicherek Oborniki - AZS Uniwersytet Warszawski
    TAF Unikat Osiek - AZS Uniwersytet Gdański
    Politechnika Gdańska - Chemik Bydgoszcz
    AZS WSIiU Malwee Łódź - Elhurt-Elmet Helios Białystok
    MOKS Słoneczny Stok Białystok - Constract Lubawa
    KS Gniezno - Unisław Team PBDI 
  • 2. kolejka - 26-27.09.2015 (rewanże - 13. kolejka - 23-24.01.2016)
    AZS Uniwersytet Warszawski - KS Gniezno
    Constract Lubawa - Unisław Team PBDI
    Elhurt-Elmet Helios Białystok - MOKS Słoneczny Stok Białystok
    Chemik Bydgoszcz - AZS WSIiU Malwee Łódź
    AZS Uniwersytet Gdański - Politechnika Gdańska
    Wicherek Oborniki - TAF Unikat Osiek
  • 3. kolejka - 03-04.10.2015 (rewanże - 14. kolejka - 06-07.02.2016)
    TAF Unikat Osiek - AZS Uniwersytet Warszawski
    Politechnika Gdańska - Wicherek Oborniki
    AZS WSIiU Malwee Łódź - AZS Uniwersytet Gdański
    MOKS Słoneczny Stok Białystok - Chemik Bydgoszcz
    Unisław Team PBDI - Elhurt-Elmet Helios Białystok
    KS Gniezno - Constract Lubawa
  • 4. kolejka - 10-11.10.2015 (rewanże - 15. kolejka - 13-14.02.2016)
    AZS Uniwersytet Warszawski - Constract Lubawa
    Elhurt-Elmet Helios Białystok - KS Gniezno
     Unisław Team PBDI - Chemik Bydgoszcz 
    AZS Uniwersytet Gdański - MOKS Słoneczny Stok Białystok
    Wicherek Oborniki - AZS WSIiU Malwee Łódź
    TAF Unikat Osiek - Politechnika Gdańska
  • 5. kolejka - 17-18.10.2015 (rewanże - 16. kolejka - 20-21.02.2016)
    Politechnika Gdańska - AZS Uniwersytet Warszawski
    AZS WSIiU Malwee Łódź - TAF Unikat Osiek
    MOKS Słoneczny Stok Białystok - Wicherek Oborniki
    Unisław Team PBDI- AZS Uniwersytet Gdański
    KS Gniezno - Chemik Bydgoszcz
    Constract Lubawa - Elhurt-Elmet Helios Białystok
  • 6. kolejka - 24-25.10.2015 (rewanże - 17. kolejka - 05-06.03.2016)
    AZS Uniwersytet Warszawski - Elhurt-Elmet Helios Białystok
    Chemik Bydgoszcz - Constract Lubawa
    AZS Uniwersytet Gdański - KS Gniezno
    Wicherek Oborniki - Unisław Team PBDI
    TAF Unikat Osiek - MOKS Słoneczny Stok Białystok
    Politechnika Gdańska - AZS WSIiU Malwee Łódź
  • 7. kolejka - 07-08.11.2015 (rewanże - 18. kolejka - 12-13.03.2016)
    AZS WSIiU Malwee Łódź - AZS Uniwersytet Warszawski
    MOKS Słoneczny Stok Białystok - Politechnika Gdańska
    TAF Unikat Osiek - Unisław Team PBDI
    KS Gniezno - Wicherek Oborniki
    Constract Lubawa - AZS Uniwersytet Gdański
    Elhurt-Elmet Helios Białystok - Chemik Bydgoszcz
  • 8. kolejka - 14-15.11.2015 (rewanże - 19. kolejka - 19-20.03.2016)
    AZS Uniwersytet Warszawski - Chemik Bydgoszcz
    AZS Uniwersytet Gdański - Elhurt-Elmet Helios Białystok
    Wicherek Oborniki - Constract Lubawa
    TAF Unikat Osiek - KS Gniezno
    Politechnika Gdańska - Unisław Team PBDI
    AZS WSIiU Malwee Łódź - MOKS Słoneczny Stok Białystok
  • 9. kolejka - 21-22.11.2015 (rewanże - 20. kolejka - 02-03.04.2016)
    MOKS Słoneczny Stok Białystok - AZS Uniwersytet Warszawski
    Unisław Team PBDI- AZS WSIiU Malwee Łódź
    KS Gniezno - Politechnika Gdańska
    Constract Lubawa - TAF Unikat Osiek
    Elhurt-Elmet Helios Białystok - Wicherek Oborniki
    Chemik Bydgoszcz - AZS Uniwersytet Gdański
  • 10. kolejka - 28-29.11.2015 (rewanże - 21. kolejka - 09-10.04.2016)
    AZS Uniwersytet Warszawski - AZS Uniwersytet Gdański
    Wicherek Oborniki - Chemik Bydgoszcz
    TAF Unikat Osiek - Elhurt-Elmet Helios Białystok
    Politechnika Gdańska - Constract Lubawa
    AZS WSIiU Malwee Łódź - KS Gniezno
    MOKS Słoneczny Stok Białystok - Unisław Team PBDI
  • 11. kolejka - 05-06.12.2015 (rewanże - 22. kolejka - 16.04.2016)
    Unisław Team PBDI - AZS Uniwersytet Warszawski
    KS Gniezno - MOKS Słoneczny Stok Białystok
    Constract Lubawa - AZS WSIiU Malwee Łódź
    Elhurt-Elmet Helios Białystok - Politechnika Gdańska
    Chemik Bydgoszcz - TAF Unikat Osiek
    AZS Uniwersytet Gdański - Wicherek Oborniki

  • Komentarzy [0]
  • czytano: [182]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najnowsza galeria

SESJA
Ładowanie...

Reklama

Zegar

Najbliższe spotkanie

PERSA MOSiR AZS Uniwersytetu ZIELONOGÓRSKIEGO   UNISŁAW TEAM PBDI
2017-10-29, 15:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 6
POLITECHNIKA GDAŃSKA - KS AUTO WICHEREK OBORNIKI
FC KARTUZY - AZS UW WARSZAWA
MIESZKO GNIEZNO - RED DEVILS CHOJNICE
DTS HELIOS BIAŁYSTOK - LSSS LĘBORK
PERSA MOSiR AZS Uniwersytetu ZIELONOGÓRSKIEGO - UNISŁAW TEAM PBDI
KS CONSTRACT LUBAWA - FUTSAL LESZNO

Wyniki

Ostatnia kolejka 5
KS CONSTRACT LUBAWA 10:0 POLITECHNIKA GDAŃSKA
FUTSAL LESZNO 4:4 PERSA MOSiR AZS Uniwersytetu ZIELONOGÓRSKIEGO
UNISŁAW TEAM PBDI 2:3 DTS HELIOS BIAŁYSTOK
LSSS LĘBORK 8:2 MIESZKO GNIEZNO
RED DEVILS CHOJNICE 5:6 FC KARTUZY
AZS UW WARSZAWA 2:2 KS AUTO WICHEREK OBORNIKI