Stowarzyszenie Unisław Team - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Kalendarium

22

04-2018

niedziela

23

04-2018

pon.

24

04-2018

wtorek

25

04-2018

środa

26

04-2018

czwartek

27

04-2018

piątek

28

04-2018

sobota

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 97, wczoraj: 171
ogółem: 427 299

statystyki szczegółowe

Aktualności

FINAŁ MMP U-20

  • autor: jerry2siemka, 2016-12-14 12:39
W piątek rozpoczynamy finały MMP U-20..

W piątek w Oleśnickiej hali sportowej "ATOL'' rozpoczynamy Finały Młodzieżowych Mistrzostw Polski Futsalu kategori U-20. Mistrzostwa broni drużyna MKF Solne Miasto Wieliczka. Pierwszy mecz rozpocznie się o godzinie 13.00 a o godzinie 12.00 odbędzie się obowiązkowa odprawa techniczna dla kierowników drużyn. Nieobecność na  odprawie technicznej wiąże się z wycofaniem drużyny z turnieju.

 

Skład komisji technicznej:

Grzegorz Morkis-  Wice Przewodniczący Komisji FiPP

Anna Straszewska - Członek Komisji FiPP 

Sławomir Pieńkosz - DRK

Łukasz Gębski- DRK

Grzegorz Wiercioch - Sędzia Główny turnieju

Obsada sędziowska na turniej:

Grzegorz Wiercioch, Piotr Koloczek, Damian Grabowski, Jakub Orliński, Marcin Muszyński, Kamil Grzębowski.

Wyniki można śledzić za pośrednictwem oficjalnej strony MMP www.futsalmmp.pl a na żywo relację TV można śledzić na stronie www.lajfytv.pl

Zapraszamy wszystkich na halę w Oleśnicy.. 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [87]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najnowsza galeria

SESJA
Ładowanie...

Reklama

Zegar

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 21
MIESZKO GNIEZNO - POLITECHNIKA GDAŃSKA
FC KARTUZY - DTS HELIOS BIAŁYSTOK
KS AUTO WICHEREK OBORNIKI - PERSA MOSiR AZS Uniwersytetu ZIELONOGÓRSKIEGO
AZS UW WARSZAWA - KS CONSTRACT LUBAWA
RED DEVILS CHOJNICE - FUTSAL LESZNO
LSSS LĘBORK - UNISŁAW TEAM PBDI

Wyniki

Ostatnia kolejka 20
POLITECHNIKA GDAŃSKA 5:3 UNISŁAW TEAM PBDI
FUTSAL LESZNO 0:2 LSSS LĘBORK
KS CONSTRACT LUBAWA 6:6 RED DEVILS CHOJNICE
PERSA MOSiR AZS Uniwersytetu ZIELONOGÓRSKIEGO 9:4 AZS UW WARSZAWA
DTS HELIOS BIAŁYSTOK 4:3 KS AUTO WICHEREK OBORNIKI
MIESZKO GNIEZNO 9:5 FC KARTUZY