Stowarzyszenie Unisław Team - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Kalendarium

24

10-2017

wtorek

25

10-2017

środa

26

10-2017

czwartek

27

10-2017

piątek

28

10-2017

sobota

29

10-2017

niedziela

PERSA MOSiR AZS Uniwersytetu ZIELONOGÓRSKIEGO - UNISŁAW TEAM PBDI - 15:00

30

10-2017

pon.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 130, wczoraj: 201
ogółem: 394 899

statystyki szczegółowe

Aktualności

ELIMINACJE MMP U-16 , UNISŁAW - 08.01.2017r.

  • autor: jerry2siemka, 2017-01-03 09:57

PROGRAM TURNIEJU:

O godzinie 9.40 odbędzie się odprawa kierowników drużyn.

     1.MECZ : 10.00-10.55  UNISŁAW TEAM PBDI-

                                   TAF TORUŃ

     2.MECZ : 11.00-11.55 LKS DĄBROWA CHEŁMIŃSKA-

                                    JEZIORAK IŁAWA

3.MECZ : 12.00-12.55  UNISŁAW TEAM PBDI-

                                     LKS DĄBROWA CHEŁMIŃSKA

4.MECZ : 13.00-13.55  JEZIORAK IŁAWA-

                                                TAF TORUŃ

5.MECZ : 14.00-14.55  JEZIORAK IŁAWA -               

                                       UNISŁAW TEAM PBDI              

  6.MECZ : 15.00-15.55  LKS DĄBROWA CHEŁMIŃSKA-

                                  TAF TORUŃ

 

ZAKOŃCZENIE TURNIEJU O GODZ. 16.00

ZAPRASZAMY KIBICÓW !!!


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [94]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najnowsza galeria

SESJA
Ładowanie...

Reklama

Zegar

Najbliższe spotkanie

PERSA MOSiR AZS Uniwersytetu ZIELONOGÓRSKIEGO   UNISŁAW TEAM PBDI
2017-10-29, 15:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 6
POLITECHNIKA GDAŃSKA - KS AUTO WICHEREK OBORNIKI
FC KARTUZY - AZS UW WARSZAWA
MIESZKO GNIEZNO - RED DEVILS CHOJNICE
DTS HELIOS BIAŁYSTOK - LSSS LĘBORK
PERSA MOSiR AZS Uniwersytetu ZIELONOGÓRSKIEGO - UNISŁAW TEAM PBDI
KS CONSTRACT LUBAWA - FUTSAL LESZNO

Wyniki

Ostatnia kolejka 5
KS CONSTRACT LUBAWA 10:0 POLITECHNIKA GDAŃSKA
FUTSAL LESZNO 4:4 PERSA MOSiR AZS Uniwersytetu ZIELONOGÓRSKIEGO
UNISŁAW TEAM PBDI 2:3 DTS HELIOS BIAŁYSTOK
LSSS LĘBORK 8:2 MIESZKO GNIEZNO
RED DEVILS CHOJNICE 5:6 FC KARTUZY
AZS UW WARSZAWA 2:2 KS AUTO WICHEREK OBORNIKI