Stowarzyszenie Unisław Team - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Kalendarium

23

07-2018

pon.

24

07-2018

wtorek

20 urodziny obchodzi KAROL KACZMAREK

25

07-2018

środa

26

07-2018

czwartek

27

07-2018

piątek

25 urodziny obchodzi JAKUB HAPKA

28

07-2018

sobota

29

07-2018

niedziela

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 92, wczoraj: 98
ogółem: 436 030

statystyki szczegółowe

Aktualności

Terminy i system elimkinacji i w poszczegulnych kategoriach...

  • autor: jerry2siemka, 2017-10-18 18:43
Terminy i system elimkinacji i w poszczegulnych kategoriach wiekowych.

...

Eliminacje MMP chłopców;

1.MMP U-20  - System turniejowy tzn. kilka grup rozegra jeden turniej a najlepsi uzyskają awans do turnieju finałowego.

Termin 11-12.11.2017r

2.MMP U-18 i U-16  - System turniejów Grand Prix tzn. każda drużyna w grupie organizuje turniej dla drużyn ze swojej grupy a najlepsi uzyskają awans do turnieju finałowego .

Termin U-18 - Od 18.11.2017r do 04.02.2018r.           Termin U-16 - Od 18.11.2017r do 21.01.2018r.

3.MMP U-14  - System dwufazowy tzn. Pierwsza faza turnieje grupowe gdzie najlepsza drużyna uzyska awans do turnieju finałowego MMP a druga awansuje do drugiej fazy eliminacji. Druga faza eliminacji toczy się w dwóch grupach a najlepsze drużyny uzyskają awans do turnieju finałowego MMP.

Terminy: I faza 2-3.12.2017r.  II faza 6-7.01.2018r.

 

Ilość grup jak i ilość awansujących do turnieju finałowego MMP będzie podana po rozlosowaniu grup eliminacyjnych w poszczególnych kategoriach wiekowych.  

...


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [59]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najnowsza galeria

SESJA
Ładowanie...

Reklama

Zegar

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
POLITECHNIKA GDAŃSKA 2:3 LSSS LĘBORK
UNISŁAW TEAM PBDI 1:11 RED DEVILS CHOJNICE
FUTSAL LESZNO 5:6 AZS UW WARSZAWA
KS CONSTRACT LUBAWA 1:1 KS AUTO WICHEREK OBORNIKI
PERSA MOSiR AZS Uniwersytetu ZIELONOGÓRSKIEGO 1:5 FC KARTUZY
DTS HELIOS BIAŁYSTOK 8:1 MIESZKO GNIEZNO